Skocz do zawartości

TAC SYSTEM IRON ZERO


Tworek

Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany przez ShowCarShine

 

Tac System Iron Zero

 

5201a7cacbb8bb19.jpg

 

Produkt jaki otrzymałem od Mariusza, to oryginalny tester TAC SYSTEM IRON ZERO , produkt jest bezbarwny, śmierdzi bardziej lajtowo, niż reszta tego typu środków, jest płynny, ale mimo tego ładnie trzyma się felgi, reaguje na opiłki metaliczne na poziomie Iron-X i Dragon Breath, czyli praktycznie natychmiastowo. Jest odrobinę tańszy od Iron-X to stawia go na bardzo dobrej pozycji przy takiej samej skuteczności, z resztą zobaczcie sami:

 

 

3b935d46ed2bcd37.jpg

 

7d81bfc3843b32b4.jpg

 

6f0302f5b37f996b.jpg

 

a26a72b9bd7ea3d9.jpg

 

834aea92f3566d21.jpg

 

fbb724026f6d67dbgen.jpg

 

dad94f7ea64466e3.jpg

 

86b94c4c1788af01.jpg

 

6efdac90aa54bb11.jpg

 

a9a4a8007c786972.jpg

 

26d1694dfdc1bf4b.jpg

 

4308fa39d6b4eee3.jpg

 

Czy po zakupie testera, zakupiłbym całe opakowanie ? Jasne że tak ! Jednorazowa aplikacja jak widać na materiale pozwoliła doczyścić praktycznie całe zabrudzenie, którego mało nie było. A to co zostało to nie umiejętne dobranie pędzla do czyszczonej felgi, no ale cóż, człowiek uczy się całe życie.

 

Pozdrawiam do następnego testu :good:

 

PS. z czasem dorzucę jeszcze jeden materiał wideo, który jest już dawno nakręcony, ale brak czasu na realizację montażu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Skutecznosc Irona napewno jest tutaj ukazana ? Efektownosc krwawienia napewno.

Wydaje mi sie ,ze produkt ten moze sie wykazac skutecznoscia w momencie kiedy nie mozemy uporac sie z wzartym pyłem ,a na tych felgach spokojnie by sobie poradzila woda z szamponem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja w dwóch egzemplarzach miała za zadanie pokazać, że nie tylko nadaję się do codziennej pielęgnacji, ale i do odszczurzania zapuszczonych felg. Co do stosowania tego typu produktów, również zdarza mi się stosować je cotygodniowej pielęgnacji. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, ja uzywam deironizerow do biezacej pielegnacji felg, tj ich mycia. Sprawdzaja sie w tej roli bardzo dobrze, a ze kosztuja wiecej jak tradycyjny plyn do mycia felg to coz...

 

Krzychu to, że się sprawdzają przy bieżącej pielęgnacji z bardzo dobrym efektem to oczywiście prawda, ale nie do tego zostały stworzone. Myjąc zabezpieczone felgi raz na 2 tygodnie / miesiąc, w większości przypadków wystarczy szampon z wodą. Każdy jednak robi jak uważa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.