Skocz do zawartości

Jaki tablet?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Adam ja też miałem dylemat czy sony z2 czy tab s. Do wczoraj byłem zdecydowany na sony ale dziś kupiłem samsunga :) Zobaczymy czy dobry wybór :-) W gratisie jeszcze były słuchawki level on warte prawie 800 zł więc grzech nie skorzystać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ponoć mój to ostatni z magazynu centralnego :D:D:D

Wczoraj była jeszcze 1 sztuka tego mniejszego (7 albo 8 cali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata "zlecił" mi kupno tabletu / laptopa dla siebie, 10" tablet (laptop tam do tych 12") do 800zł~. Ogółem chodzi tylko i wyłącznie o płynne przeglądanie stron internetowych + możliwość podłączenia do TV. Tablet ma zawierać w cenie klawiaturę żeby to jakoś funkcjonalne było (użytkowane na co dzień).

 

Co byście polecili? Da się w tej cenie kupić coś, co będzie porównywalnie pracowało z przeglądarką do zwykłego PC ( aktualnie ma intel e2160 (2x1.8ghz) z 2gb ram ). Po prostu - żeby nie mulił ;) Z tego co już oglądałem to w tej cenie tylko OS androida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ponoć mój to ostatni z magazynu centralnego :D:D:D

Wczoraj była jeszcze 1 sztuka tego mniejszego (7 albo 8 cali)

 

mnie tez udało się upolować we wtorek jedna z ostatnich sztuk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Pany, nie znam się na tym a córce stary jakiś chińczyk pada. W oko mi wpadły nowe Huawei T3 i myślę nad 8 cali lub 10 cali. Martwi mnie przy 10 calach że ma taką samą baterię jak 8 cali. No i chyba LTE, choć sam nie wiem czy jest.

Córka ma lat 4 i pół i korzysta z tabletu powiedzmy 2-4 razy w tygodniu. Bajki i gry

Jakaś porada mile widziana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus bierz tego Hłałeja. 8" czy 10" to jest bardziej kwestia gustu, bebechy według producenta mają te same. Różnica pracy na baterii nie powinna być większa niż 10%.

Ewentualnie gdybyś się skłaniał do czegoś innego to szukaj coś co ma co najmniej 2GB RAM i co najmniej Snapa 425 (czyli dokładnie to co ma T3). MediaTeki sobie odpuść (chyba, że trafisz coś na Helio, ale w tej cenie wątpię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem. Mam. I zaraz mnie szlag trafi.

Chciałem córce zrobić żeby YT się na TV wyświetlał. Bezprzewodowo. I nie ogarniam. Rozumiem że są 2 opcje

1 - mirror coś tam - widzi mój TV ale nie chce się połączyć (czy coś trzeba w TV włączyć ? )

2 - wifi direct - tablet z TV się łączą ale przy YT nie ma tej ikonki do przesyłania na TV

 

Wyjaśnicie mi jak to połączyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.