Skocz do zawartości

Jaki tablet?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio szukałem kobicie tabletu 10" zamiast nowego smartphone'a do używania w domu - padło na kiano core 10.1 quad i moim zdaniem to całkiem dobra opcja. Obudowa ładna, aluminium, 10", nie wiesza się i działa szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem dla dzieci Nexusa II z LTE i fajny sprzęt tyle że ekran padł po tygodniu (internet-odstąpienie od umowy). Po tym doswiadczeniu moja opinia o rozmiarze 7" jest raczej negatywna (nienaturalny format). Miałem równiez taniego jak barszcz (również dla dzieci) GoClewer Aries 785 (rozmiar iPada Mini czyli dużo bardziej poręczny). Jak ktoś szuka sprzętu dla dziecka na zniszczenie to polecam Ariesa bo w tej cenie oferuje naprawdę dużo np 3G, GPS z mapami czy też etui w zestawie. Niestety Aries miał martwy piksel wiec go zwróciłem (internet-odstąpienie od umowy) :D . Wynika z tego że mam pecha do tabletów więc od kilku miesięcy żyję bez nich, a dzieci katują smartfony... Ale jeśli kupujecie to radzę wybrać zakup przez internet bo zawsze w ciągu 10 dni można odstapić od umowy jesli cos z urządzeniem będzie nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje poszukiwania tabletu właśnie się skończyły, a powodem w sumie tego było pochopne kupno wieszaka pod TV, który okazał się zbyteczny. Więc pojechałem do Neonetu i wymieniłem wieszak na tablet.

 

Dopłaciłem i za sumę 299 zł dostałem GOCLEVER Quantum PACK, czyli tablet Goclever Quantum 785 (7.85") + Etui z klawiaturą Keyboard Case :D

 

Goclever Quantum 785

   Dwurdzeniowy procesor 2 x 1.2 GHz
   8 GB wbudowanej pamięci
   Ekran 7,85" pojemnościowy 5-punktowy
   Rozdzielczość 1024x768
   2 x Kamera (0.3 Mpix przednia i 2.0 Mpix tylna)
   Czytnik kart microSD HC
   Łączność WiFi (802.11 b/g/n)
   System Android 4.1 Jelly Bean

 

9a5d73c6662e2341.jpg

 

Myślę że za cenę 299 zł, nic lepszego bym nie znalazł, licząc wszystkie akcesoria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, szukam jakiegoś taniego i w miarę dobrego tableta widziałem w gazetce z auchana tablet pentagram 9cali za 269zł miał ktoś z nim styczność może? i taka prośba jak by ktoś był na zakupach w auchanie to mógłby na niego zobaczyć i napisać wrażenia? Mam troche daleko do najbliższego supermarketu i nie chciał bym jechać na marne. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja też szukam tabletu.

Jego przeznaczeniem będzie głównie wyswietlanie bajek córce na tylnym siedzieniu.

Wazne by

-ładnie "swiecił" nawet przy duzym nasłonecznieniu

- miał dobry głosnik.

- czujnik zmiany połozenia (pion-poziom)

- czytnik kart

 

Nie pisze o wi-fi czy gps bo to chyba standard.

 

Co mozecie polecic by spełnial te kryteria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w domu Galaxy Note 10.1 wszystko fajnie, ale w porównaniu z Ipadem nawet nie najnowszym jednak iOS chodzi sprawniej. No i rysik dla mnie to kompletnie zbędna rzecz czasem mam wrażenie, że on działą dopiero jak sie go wcisnie milimetr w ekran :o czasem sie nim nadziubie, nadziubie a jedno dotkniecie palcem sprawia, że cos sie nagle otworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Przed ipadem zniecheca mnie cala filozofia appla. Zeby cokolwiek zgrac to tylko itunes, film w divixie to jakies konwertowanie i kombinacje. Szkoda bo sprzed z najwyzszej polki.

 

Bzdura, vlc media player i zadnego konwertowania, wgrywanie nawet przez wifi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam iPada (używanego można kupić w całkiem rozsądnej cenie) lub jak ktoś wyżej polecił - samsunga galaxy tab pro. Oczywiście internet 3g/4g to podstawa + w przypadku iPada minimum 32 GB pamięci :)

Sam mam iPada 3 gen i śmiga aż miło. Sprzęt ma już ponad półtora roku a bateria ciągle trzyma jak nowa :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odradzam Ipada mini ze względu na delikatne wykonanie.

W zeszłym roku pękła mi szybka na plaży z powodu ziarenka piasku które weszło między szybkę a ramkę obudowy.

Jeżeli nie masz dużo pieniędzy to polecam della venue 8, ewentualnie lenovo yoga.

Jak ktoś się upiera przy Ipadzie to tylko normalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie myślałem o jakimś Asusie więc utwierdzasz mnie w przekonaniu, że to będzie w miarę sensowny wybór. Dzięki! :)

No mój mały 4latek zabija go od pól roku. Dwoje chłopaków 8 i 9 lat znajomego też od kilku miesięcy. Zero problemów z tym. i bateria nawet ładnie trzyma. W grach nie ma problemów.

Proszę do usług. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.