Skocz do zawartości

Zakup grupowy --- Polerka Krauss P7


luke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie każdy dzień przed świętami siedzi na forum do tego akcja została wynegocjowana jedynie do kupienia w okresie świątecznym...

 

Nie wycofałem się z akcji kolego. To takie polskie... najlepiej siedzieć na dupie i czekać aż ktoś za kogoś będzie ogarniał wszystko, negocjował ceny, tracił czas i pieniądze na telefony...

 

Nie wiem czy pamiętasz ale sam pisałem do paru sklepów i wysyłałem Ci info z ich odpowiedzią.

Cena za jaką kupiliście jest ok ale bez rewelacji, podobną ofertę otrzymałem jako pojedyncza osoba. Przy zakupie grupowym można było dłużej powalczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence,niema co robić bagna. Ja np. się wycofałem(i nie marudzę :) - 500zł to już nie taka rewelacja dla mnie. Niby tylko 20zł drożej w stosunku do poprzedniej oferty,ale po pierwsze za 550zł mogę mieć ELP-11+ z uchwytem na którym mi zależy,a po drugie nie muszę się spieszyć(co tez mi się nie spodobało że jest ograniczona liczba sztuk,tzn. "wyścig szczurów")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pamiętasz ale sam pisałem do paru sklepów i wysyłałem Ci info z ich odpowiedzią

Faktycznie zwracam honor :good: odkopałem w skrzynce Twoją wiadomość.

 

Chłopaki mi też się wiele rzeczy nie podobało w trakcie tworzenia listy.

Temat dotyczył P7, później część chciała DA. Trochę się to wszystko zaczęło rozłazić.

 

Cena za jaką kupiliście jest ok ale bez rewelacji, podobną ofertę otrzymałem jako pojedyncza osoba

No to nie ma co tu teraz biadolić. Zamawiaj i wszyscy będą zadowoleni.

My takich dużych możliwości negocjacyjnych jak Ty nie mieliśmy :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence,niema co robić bagna. Ja np. się wycofałem(i nie marudzę :) - 500zł to już nie taka rewelacja dla mnie. Niby tylko 20zł drożej w stosunku do poprzedniej oferty

Z tego co pamiętam to pierwsza oferta była 480zł + 18zł kurier =498zł,więc ja tu widzę 2zł różnicy.

Masz racje nie ma co teraz płakać,kto chciał to kupił,a kto nie to szuka gdzie indziej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie 480zł z wysyłka paczkomatem? Zresztą nie istotne.Jak wspomniałem,wyścig szczurów i zamieszanie jakie powstało podczas tej "grupówki" zniechęciło mnie do zakupu,a mimo tego nie narzekam :) Kolega luke,chciał dobrze,starał się,a teraz będą na nim "psy wieszać" - tak się nie robi. Co innego jak by ktoś popłynął na kasie,ale tutaj nic takiego się nie wydarzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze blade... czy Polacy będą kiedyś zadowoleni z tego co się dla nich robi?

 

Każdy chciałby wyrwać za darmo i nic przy tym nie robić. Ja tam zamówiłem i jestem wdzięczny za taką inicjatywę. Panowie, doceńmy starania kolegów!

 

Jeśli ktoś potrafi wynegocjować lepsze warunki to organizujmy tutaj takie akcje typu: grupowy zakup gąbek, mikrofibr bądź czegoś jeszcze innego.

 

Uśmiechu trochę i inicjatywy, bo wiosna idzie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence, najgorsza postawa jaka tylko może być!!! :wallbash: Już dawno takiego dna nie widziałem na tym forum, a jestem tu codziennie od kilku lat :shock:

 

Jak można mieć pretensje do kogoś kto coś załatwia i stara się, za to, że ma się w samemu dupie zaglądanie do tematu :wallbash::wallbash::shock::shock:

 

Jest to dla mnie niepojęte!! Lorence, tracę resztki wiary w ludzi przez takich jak ty :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Też jestem za DA,

tylko warto byłoby założyć konkretny temat o zakupie tylko DA, co by nie było zamieszania.

Wypadałoby żeby zrobił to ktoś ogarnięty w takich zakupach i naprawdę bez pośpiechu i ograniczania czasu do 3 dni- bo ostatnia akcja była dość chaotyczna..

IMHO - najpierw oferty od firm rozsyła konkretna osoba - czas na ofertę od firm 10dni i dopiero przedstawić konkretny model, kwotę i dopiero zacząć zbierać chętnych przez okres np. 2 tygodnie, i ostatecznie zamknąć listę.

 

Wiem, że łatwo się pisze, ale niestety nie mam czasu na organizacje takiej "akcji" ale na 1 DA się piszę o ile cena będzie dobrze wynegocjowana.

 

Zgadam się z kamilgt - Jeżeli poprzednia akcja się zakończyła - temat DO KOSZA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze warto jest poczekac na nowa wersje epl-42v2 :-]

Dzwonilem do Lare cos podpytac co bedzie zmienione, ale pan nie chcial lub sam

jeszcze nie wie co :o Wspomnial tylko o miekszym kablu i na pewno nie beda to zmiany korpusu!, moze wsadza nowy silnik 1400 W :o:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem za DA,

tylko warto byłoby założyć konkretny temat o zakupie tylko DA, co by nie było zamieszania.

Wypadałoby żeby zrobił to ktoś ogarnięty w takich zakupach i naprawdę bez pośpiechu i ograniczania czasu do 3 dni- bo ostatnia akcja była dość chaotyczna..

IMHO - najpierw oferty od firm rozsyła konkretna osoba - czas na ofertę od firm 10dni i dopiero przedstawić konkretny model, kwotę i dopiero zacząć zbierać chętnych przez okres np. 2 tygodnie, i ostatecznie zamknąć listę.

 

Wiem, że łatwo się pisze, ale niestety nie mam czasu na organizacje takiej "akcji" ale na 1 DA się piszę o ile cena będzie dobrze wynegocjowana.

 

Zgadam się z kamilgt - Jeżeli poprzednia akcja się zakończyła - temat DO KOSZA

no i miałeś racje, robi się kupa bo zamiast pisać tylko o jednym modelu to juz ludzie piszą o 3 innych maszynach, poza tym wydaje mi sie ze Vander czy K2 i tak sa w atrakcyjnych cenach, zakup zbiorowy ma raczej sens przy droższych maszynach, poza tym może któryś z dystrybutorów by zaproponował jakąś ofertę na maszynę plus akcesoria /pasty czy pady/, każda ze stron na pewno by skorzystała na czymś takim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.