Skocz do zawartości

Zakup grupowy --- Polerka Krauss P7


luke

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze Panowie, jest już nas sporo musimy ustalić ostateczny termin zamknięcia listy.

Moja propozycja to 18 kwiecień (piątek), a zamówienie pójdzie do realizacji zaraz po Świętach. Może tak być?

 

Do piątku niezdecydowani, niezapisani na liście musieliby się określić i jedziemy z koksem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze tak do jutra do 23:59? Ilosc juz ceny nie zmieni,jak poczekamy do piatku to cala machina ruszy najwczesniej we wtorek,a tak to by ruszyla jeszcze w tym tygodniu i moze na koniec przyszlego bylyby juz maszyny u nas. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilosc juz ceny nie zmieni

 

Myślę że cena delikatnie może ulec zmianie jeśli wszyscy z naszej listy podtrzymają chęć zakupu.

Odzywają się na PW przedstawiciele firm z prośbą o kontakt w momencie gdy już lista będzie zamknięta. Możliwe że będą w stanie nam zaproponować nową cenę lub dorzucić jakieś gratisy. Także musimy ustalić termin zamknięcia listy, aby uzyskać od nich propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszmy się na spokojnie wszystko dograjmy, temat dopiero jest od wczoraj. Na pewno ktoś jeszcze dojdzie. Moja propozycja to jak luke pisał to piątek albo nawet do końca tygodnia niech ludzie się zdecydują, jako, że i tak w sobotę i niedziele w święta nikt z firm pewnie już nie będzie pracował i nam nie odpisze.

A zawsze ktoś może dodatkowo nam dojdzie przez te 2 dni.

Oczywiście temat wziął na siebie LUKE więc niech on zdecyduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, więc krótka piłka...

 

Ostateczny termin zamknięcia listy to 21 kwietnia (poniedziałek)

 

EDIT:

-------------------------------------------------------

 

Ostateczny termin składania zamówień to 21 kwietnia (poniedziałek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że do poniedziałku do 00:00 czyli północy jest ok :)

Prawie we wtorek rano lista ostateczna kto da lepszą cenę i na spokojnie jak będzie dogadane to wtedy szczegóły wysyłki itd :)

Myślę, że tydzień was nie zbawi? Chyba nikt jej do pracy nie potrzebuje, a hobbystycznie :) A dobra cena, to dobra cena :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamilrosen pewnie, że masz rację nikogo nie zbawi tydzień na pewno.

 

Gnat80 bez przesady zaraz się zarejestruje 50osób i zanim taki zakup ogarniemy to do czerwca polerek nie będzie. Tu jest wąskie grono ale znajdzie się kilkanaście chętnych osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem kilka postów wyżej. Proszę podajcie kto byłby chętny na DB i stworzę drugą listę lub podajcie przy składaniu zamówienia przedstawicielowi ten wybór.

Jest możliwość zakupu DB u kolegi Karola. Z tego co mi odpisał cena za nią jest taka jak za P7, czyli 480zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak troche sie wtrace ale wydaje mi sie ze juz na tym etapie powinniscie zaakceptowac najlepsza oferte....a nie wybierac dopiero jak bedzie lista skończona...wydaje mi sie to nie uczciwe w stosunku do sklepu ktory w tym momencie dał dobra cene...Bo pozniej ktos sobie przekalkuluje ile jest osob na liscie i zysk-da oferte o 5 zl lepsza i sprzedawca ktory oferowal od poczatku zatysfakcjonujaca cene zostanie na lodzie.Takie moje zdanie.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem taka ofertę jeszcze od jednego z przedstawicieli,można porównać sobie:

 

Oferta na zakup grupowy Lare

 

Cena dla co najmniej 10 chętnych łącznie.

Polerka elektryczna LARE EPL-11 520,00 zł

Polerka elektryczna LARE EPL-11 plus 555,00 zł

Polerka elektryczna LARE EPL-41 Dual Action + torba LARE car care bag 515,00 zł

Polerka elektryczna LARE EPL-42 Dual Action + torba LARE car care bag 525,00 zł

 

Wysyłka:

Paczkomat 8zł

Kurier DHL 18zł

Faktura VAT do każdej polerki, towar oryginalny od producenta, 2 lata gwarancji.

 

Przelew na konto z góry, transakcja ze specjalnym kuponem lub poprzez zamówienie, a ja potem dopiszę rabat (polerki dodam na dniach do oferty)

 

Jako, że zakup grupowy mocno promocyjną ceną, polerki są u odbiorców do 4 dni od wpłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.