Skocz do zawartości

Zakup grupowy --- Polerka Krauss P7


luke

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś pewien, że EPL-42 jest gdzieś dostępne, bo dystrybutor nie ma tych maszyn już od dłuższego czasu?

Rzeczywiście EPL-42 w odświeżonej wersji w większej ilości, będzie dostępny prawdopodobnie dopiero w połowie Maja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popieram pitaza.

 

Za dużo zamieszania ze wszystkim to tak nie powinno wyglądać wg. mnie.

 

Czekałem tylko aż sprzedawca się wycofa, zakup nie powienien być taki, że dogadujemy się z kimś potem zbieramy jak najwięcej osób i jeszcze raz do przedstawicieli piszemy kto nam sprzeda za mniej bo jednak mamy 20 osób a nie 11...

:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może po prostu niech temat o zakupie grupowym założy sklep, który chce to zrealizować, widzą na ilu klientów można liczyć (myślę, że do poniedziałku byłoby ponad 20 osób)

 

wtedy będzie bez kombinacji, dadzą cenę i warunki kto chce się wpisuje

 

a jeśli jest zmowa to nic nie poradzimy i trzeba kupić 100 drożej lub inny produkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarekrk, dokładnie o to mi chodziło...jest to trochę nie w porządku w stosunku do sprzedawcy....jest dobra cena-trzeba dogadać szczegóły robić listę i po kłopocie.A tu negocjacje ceny po zamknięciu listy...wydaje mi się że nie na tym zakup grupowy polega...

No ale oby Wam się udało jak najlepiej kupić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym aby nikt do nikogo już nie pisał o cene, Luke zaczął temat niech on uzgodni ewentualne szczegóły z przedstawicielem którym rozmawiał.

Jeśli oferta będzie aktuala to nic nie kombinujemy tylko zbieramy chętne osoby i tyle, będzie więcej to potencjalny sprzedawca więcej zarobi i on będzie wtedy zadowolony i my bo kupimy taniej.

:good:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie cena ok 500zł z wliczoną przesyłką za Kraussa tudzież Lare jest w porządku i więcej nie zamierzam zapłacić na obecną chwilę :) Najwyżej jak tu nic nie wypali, poczekam bo nie dalej jak 2tyg temu u któregoś partnera był Krauss za 525zł więc spokojnie, nie pali się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, sprawa wygląda następująco:

 

odwiedziłem dzisiaj MrCleaner.pl i została nam złożona propozycja 490,00pln + 10,00pln (przesyłka) czyli całość 500,00pln, ta cena obowiązuje TYLKO do 21 kwietnia (poniedziałek) godz. 24:00. Oferta dotyczy TYLKO i WYŁĄCZNIE polerki KRAUSS P7

Oczywiście nie ma problemu z otrzymaniem Faktury Vat.

 

Osoby zdecydowane - Jak zamawiać?:

1. proszę o kontakt na PW w celu otrzymania kodu rabatowego

2. logujemy się na stronie mrcleaner.pl - zakładamy konto

3. Klikamy w link Krauss P7

4. dokonujemy zakupu za cenę 595,00pln

5. wpisujemy otrzymany wcześniej kod rabatowy i w ten sposób mamy cenę końcową 500,00pln (w tym przesyłka).

6. czekamy na przesyłkę

7. cieszymy się ze swojej "nowej zabawki"

 

Jeżeli komuś z Was cena nie odpowiada - szukajcie dalej.

Moim skromnym zdaniem różnica 5-10 zł nie sprawi, że będę bogatszy a z takiego kombinowania jakie tu miało miejsce nic chyba dobrego nie wyjdzie.

 

Jak właśnie się dowiedziałem: ilość polerek w promocyjnej cenie OGRANICZONA! (20szt.) więc, kto pierwszy ten...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla janoazs! Finalizujemy sprawę Panowie!

 

czekam na kod rabatowy od janoazs i składam swoje zamówienie.

 

 

EDIT:

----------------------------------

Złożyłem swoje zamówienie. Wszystko ok. Suma 500 zł z przesyłką po wpisaniu kodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super zakup grupowy, umawiamy się na finalizacje po 21 kwietnia i nagle część osób kupuje polerke przed terminem i innym sklepie który otworzył promocje tylko na chwile.

Luke zrypałeś temat na 100%, zamiast zebrać 10 osób i kupować odrazu po pierwszej cenie to cholera wie na co czekałeś i mało tego wycofałeś się z całej akcji...

 

dzięki kolego za taki zakup grupowy, na przyszłość nic nie organizuj wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to super zakup grupowy, umawiamy się na finalizacje po 21 kwietnia i nagle część osób kupuje polerke przed terminem

Trzeba było śledzić temat na forum od początku do końca, a nie mieć pretensje teraz "do garbatego że ma dzieci proste" :thumbdown: Od 17 kwietnia miałeś czas żeby tu zajrzeć, tego dnia była podana jasno informacja o zamówieniu. Większość osób z listy zdążyło zamówić polerkę.

 

nagle część osób kupuje polerke przed terminem i innym sklepie który otworzył promocje tylko na chwile

Akcja była rozwojowa, firmy NAGLE zrezygnowały z rabatu dla nas więc byliśmy zmuszeni na szybko ogarnąć nową, która w ogóle da nam rabat.

 

mało tego wycofałeś się z całej akcji

Nie wycofałem się z akcji kolego. To takie polskie... najlepiej siedzieć na dupie i czekać aż ktoś za kogoś będzie ogarniał wszystko, negocjował ceny, tracił czas i pieniądze na telefony... a reszta tylko kliknie KUP TERAZ. Cieszę się że są takie osoby jak janoazs, gnat80, kamilgt i inne które pomagały w negocjacjach.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować jeszcze raz podobną akcję. Lorence będziesz mógł się wykazać :good:

 

 

Akcja zakończona, temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.