Skocz do zawartości

Numer telefonu - jak znaleźć właściciela?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :cry:

 

Mam bardzo nietypowy problem, z którym nie poradziłem sobie sam, więc postanowiłem napisać też tutaj..

 

Potrzebuję znaleźć właściciela numeru telefonu.. Wiem że numer jest zarejestrowany w sieci PLAY i na 99% jest abonamentowy.

 

Czy są jakieś realne szanse, bez policji, by dowiedzieć się do kogo należy numer? Czy jest na forum ktoś, kto pracuje w tej sieci?

 

Pozdrawiam i czekam na Wasze odpowiedzi,

Maciek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś realne szanse, bez policji, by dowiedzieć się do kogo należy numer? Czy jest na forum ktoś, kto pracuje w tej sieci?

 

a nie możesz zadzwonić pod ten nr że niby szukasz jakiegoś Zenka, albo w sprawie ogłoszenia. Jak powie, że pomyłka, to zapytaj a do kogo się dodzwoniłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak powie, że pomyłka, to zapytaj a do kogo się dodzwoniłem?

Sposób może i dobry ale jak ktoś ma trochę instynktu samozachowawczego to się nie przedstawi. Ja kiedy odbieram telefony od osób niezapisanych na liście nigdy jako pierwszy się nie przedstawiam.

 

Capaz, a o co właściwie chodzi? Ktoś Ci robi głupie żarty przez telefon? Bo o ile wiem to takie rzeczy mogą podejść pod nękanie a na to już jest paragraf.

 

PS.

Najlepszy numer zrobił kumpel w akademiku. Kiedyś w niedzielę po 20:00(!) dzwonił do niego ktoś z telemarketingu. Oczywiście numer nieznany a on odebrał z tekstem "skup butelek, słucham" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie udało się..! ;) Udało się uzyskać wszystkie dane..

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi w temacie.. :good:

 

Hehe też kiedyś szukałem gościa po nr.tel. Capaz pewnie chodzi o kobietę

Niestety tak.. A straszący i nękający Ją właściciel numeru okazał się być w gronie bliskich znajomych.. :dontknow:

 

Swoją drogą jak głupim trzeba być, by robić takie rzeczy z zarejestrowanej karty, bez zastrzeżenia numeru.. Pomijam już jakąś etykę czy ludzką moralność.. by dopuszczać się czegoś takiego.. :dontknow: Ale wychowam.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.