Skocz do zawartości

Interfejs webasto


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, czy ktoś z Was miał styczność z takim interfejsem do Thermo Top E/C lub innym?

 

http://allegro.pl/webasto-interfejs-dia ... 13642.html

 

Webasto to bardzo czułe urządzenie i jak się zablokuje to odłączenie akumulatora nic nie da, trzeba skasować błędy poprzez program. Byłem już 3x w ciągu kilku lat i za tą kwotę kupiłbym już dwa takie interfejsy., Dlatego zastanawiam się nad zakupem interfejsa.

 

Będę wdzięczny za wszelkie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A program dedykowany dla Volvo nie ma obsługi Webasto?

Do BMW jest taki program jak INPA i ona ma także zakładki dotyczące Webasto, którymi można zdiagnozować co jest uwalone w ogrzewaniu.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A program dedykowany dla Volvo nie ma obsługi Webasto?

Nie wiem czy oryginalny program ma możliwość, bo w serwisie podłączenie pod kompa to koszt.ok.270zł. Mało jest innych programów, które się połączą z moim modelem, ale KTS Bosch znajomego nie widzi webasto.

Druga sprawa, to webasto jest od nowości w tym aucie, ale nie jestem pewien czy jest podpięte do komputera pokładowego. Wydaje mi się,że tylko jest podłączone pod sterowanie nawiewem. Webasto ma swój sterownik, który musiałem wymienić, bo "działał jak chciał" i przerobiłem odpalanie na pilota, a wtyczka do podłączenia jest w komorze silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam i polecam

 

dziala bardzo ladnie do diagnostyki piecow

program za free do sciagniecia z sicie ... nie chcial dzialac z przejsciowkami USB -> COM2

a z jakim piecem/piecami się komunikowałeś? ja mam Thermo Top E, ale nie sądzę, żeby to miało znaczenie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, podejrzewam,że Thermo Top E też się połączy, mimo, że w opisie nie ma nic o tym piecu. Zadzwonię jutro tu:

http://allegro.pl/webasto-interfejs-dia ... 27893.html

Wiem, że im nowsza tym lepiej, bo chyba 2 lata temu podjechałem do jednego warsztatu i za 50zł chcieli się podłączyć, podłączyli ale błedu nie skasowali, więc kasy nie dałem :P

Robota nie wykonana kasy nie ma - trochę było nerwowo, ale to ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten interfejs który posiadam wyglada dokladnie tak jak ten z aukcji.

 

Thermo Top Z - dogrzewacz silnika - stosowane we wszystkich typach samochodów

Thermo Top E - zastosowanie w samochodach kompaktowych

Thermo Top C - zastosowanie w samochodach klasy średniej i wyższej

Thermo Top P - zastosowanie w samochodach luksusowych oraz typu Offroad, VAN lub SUV - sterownik zoptymalizowany do ogrzewania kabin o większej kubaturze.

 

Zatem nie powinienes miec najmniejszych problemów z podpieciem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.