Skocz do zawartości

CAR AUDIO


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Drzwi bez wygłuszenia. Nie zależy mi na super efekcie, niech gra tak jak seria (czyli przyzwoicie, serio) i będzie OK. Post poprawię, bo muszę jeszcze rozpatrzeć temat mocowań. Smart ma jakieś niestandardowe i mało który model siedzi bez wycinania kołnierza, od tego muszę zacząć, do tego nie podalem na dobra sprawe danych dotyczących mocy, wiec post poki co z dupy. Tak naprawdę wymiana wszystkich przyszła mi do głowy tylko dlatego, że pozostałe dwa pewnie niedługo też się rozlecą.

Pytanie totalnego laika: czy obecność tweeterow przy lusterkach i suba coś zmienia przy wyborze głośników, czy drzwi sobie, a reszta sobie i jest to do łączenia dowolnie?

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup maty wygłuszające 🙂 Nawet seryjne głośniki potrafią zagrać sporo lepiej z samym wygłuszeniem. Z względnie tanio i dobrze polecam makrę Audio system szczególnie te 3ohm wersje pod fabryczne radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższej przyszłości pomyślę, ale póki co mam dosyć trzeszczenia przy kawałkach z bassem, wyskakują mi od tego siwe włosy ;p poczytam i podeślę coś konkretniejszego.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję 130. 500 za dwa? Trochę sporo . Tweetki mam oryginalne i działają. Do założenia innych musiałbym ciąć osłony przy lusterkach.
Mówisz, że nie są mi potrzebne? Why? Charczy mi jeden przedni i jeden tylny. Puszcze jeszcze maila aso, czy są nowe do kupienia.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo cała scena jest z przodu 😄 Ja z tyłu nic nie mam, z przodu audio system m165 evo2 i jest rewelacja względem 6 głośników w serii. Też myślałem, że ilość głośników robi robotę ale tak nie jest.

  

1 godzinę temu, MMCzysci napisał(a):

Potrzebuję 130

Załóż w sumie cokolwiek, potem wedle uznania wygłuszysz drzwi i będzie ok, np tutaj masz tańsze i też spoko.

Crunch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.