Skocz do zawartości

CAR AUDIO


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

694762 Ile potrzebuje tych mat aby zrobić przednie drzwi na gotowo?

W passeratti ciężko powiedzieć jak wyglądają drzwi po zdjęciu boczków, ale lepiej z zapasem weź 8 mat 75x50 na przednie drzwi. Jak zostanie na pewno wykorzystasz na nadkolach w bagażniku :)

 

Jak pisali poprzednicy, najpierw wygłszenie + głośniki a później wzmak i na końcu radio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod samo radio zamiast Maximo można pokusić się o Morela maximusa http://www.soniadraga.com.pl/produkt/37 ... rozny.html , bo skuteczność w porównaniu do Maximo jest większa o 3 dB , a to wyraźniej głośniej ;)

 

PS: nie jeszcze nie słuchałem ale może niebawem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

694797 Te maximusy nie mają zwrotnic?

 

Zobacz fotki i zwróć uwagę że na woferku jest taki czarny walec (cewka) , a w kabelkach jest czarny element pokryty folią termokurczliwą i to nic innego jak zwrotka do tweetera. Ot zamiast dawać osobne pudełko ze zwrotką zrobiono to prościej . Na ilość elementów zwrotki nie patrz, bo często się słyszy iż np. w Tempo to zwrotka musi być do bani , bo w środku bidnie ;) Jednak każda zwrotka jest odpowiednio zaprojektowana i nawet jak bidnie wygląda to spełnia swoje zadanie ...no może jakby tak z cewki woferka odwinąć i wyciąć 2 metry drutu , to gra to całkiem inaczej (lepiej !) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie :D nie zauważyłem nawet tej cewki na głośniku. A że ta z tempo bidnie wygląda w środku, a dobrze spełnias woje zdanie to wiem chociaż imo mogli by ja spokojnie dwa razy mniejsza zrobić taka samą gabarytowo jak od maximo łatwiejsza do opchnięcia w drzwiach by była ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
stp jest drogi ?

nigdzie tego nie napisałem, ale czytałem na strefie CA o jakichś jeszcze tańszych matach - wolałem zapytać tutaj :P

 

Zobacz jak pisałem na bitmat.pl ZTCP za ich maty i piankę wyszlo taniej niz za STP czy GMS a jakościowo sa bardzo dobre. Kupowałem kilka miesięcy temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! W moim paserati poprzedni właściciel zamontował jakieś nieorginalne głośniki ( foto: https://drive.google.com/open?id=0B_p9x ... RRd2UtdVBB )

Jestem kompletnym amatorem w tym temacie, ale czy są chociaż średnie (lepsze od orginalnych)?

Chciałbym tanim kosztem (powiedzmy do 500zł) polepszyć dźwięk. Teraz mam radio pioner (jakiś budżetowy mvh-180 bodajże). Czy wygłuszenie drzwi + ew wymiana radia na coś lepszego da jakiś efekt (tuby w bagażniku nie chce wozić :D )? Najgorsze są zanieczyszczenia przy głośniejszej muzyce.

Zaznaczam, ze jestem zielony w kwestii car audio i nie zależy mi na dźwięku w jakości Bóg wie jakiej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj na start wygłuszyć - jeżeli chcesz poprawić brzmienie to jest to w zasadzie absolutna podstawa jak w detailingu mycie na dwa wiadra :P poczytaj trochę na forach CA jak to zrobić (zaślepianie dziur itp) - pamiętaj, że drzwi mogą mieć odpływ wody wewnątrz, sprawdź koniecznie czy po zalepieniu wszystkiego woda nie pływa na przykład po przewodach ;P

 

No i myślę, że lepsze radio tutaj też zrobi robotę :)

 

Co do suba:

2779_900x600.jpg

Zawsze jest jakiś sposób ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.