Skocz do zawartości

CAR AUDIO


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

panowie, znalazłem w 'rupieciach' radyjko kasetowe clarion 950HX (chyba jeszcze u ojca w polonezie siedziało :D ) no ale jak to bywa z 'rupieciami' naklejka z kodem gdzieś przepadła, da się je jakoś łatwo rozkodować? Próbowałem wygoglować ale nic nie znalazłem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Vibe ma bardzo fajną oprawę - opakowanie, wygląd itp. Na to kładą duży nacisk.

 

Cenę też mają bardzo fajne. Zanim bym nazbierał środków na wszystkie elementy to trzeba by myśleć o zmianie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem sporo sprzętu od Artura (Auto Fan). Ogólnie mogę polecić suby i wzmacniacze Vibe, przednie zestawy niestety odstają od reszty.

 

Vibe ma bardzo fajną oprawę - opakowanie, wygląd itp. Na to kładą duży nacisk.

 

Ja mam wszystko vieba, i jak kupowalem to największą moc miały ,teraz jest seria DD na ktorej koles zdobył mistrza polski podobno najlepsza ale ja się nie znam na tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i zdobył Mistrza Polski w jakiejś kategorii - ale na pewno było to w konkurencji DB Drag, a nie w SPL.

 

W skrócie - na najgłośniejsze auto (największe ciśnienie akustyczne)

 

Zapewniam Cię że głośność i moc nie jest najważniejsza (przynajmniej nie dla tych którzy lubią słuchać muzyki a nie zagłuszać okolicę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak masz rację, ja osobiście lubię słuchać brzmienia gitary i mi to wystarczy, zapewne są lepsze głośniki niż te vieby ale wszystko jak zawsze ogranicza nasza skarbonka,choć i ta '

zabudowa pochłonęła mnie dużo $$$$ i nie startuję nigdzie ,tylko lubie sobie posłuchać w czasie jazdy muzyczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

zadne :-) prawda jest taka ze ani to nie zagra ani miejsce nie za szczesliwe... Audi 80? Bo tam nie innej mozliwosci bez powazniejszych inwestycji. Jesli jednak jest to inne auto i jest miejsce w drzwiach doradzalbym zestaw separowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem :-) pamietam kumpel kiedys kupowal wspoosiowki JBLa z regolowanym katem tweetera. jBL mistrzostwo swiata to nie jest,ale po zadnych 10 kach nie ma sie co cudow spodziewac. A w tych chociaz jako tako skierowane byly wysokie a nie graly w szybe.

PS: po niewielkich przerobkach da sie wrzucic 13 i wtedy tweeter na slupek. Tez mozesz pomyslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet z miedia powiedzial mi ze z takiej srednicy dzwieku nie bedzie i jak to on okreslil sa na dobitke do uzupelnienia zestawu.

Bylem tez w takim osiedlowym sklepie car audio i koles tam polecil mi cos takiego http://www.centrumelektroniki.pl/Glosni ... 16222.html co o tym myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.