Skocz do zawartości

CAR AUDIO


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Udało mi się kupić kilka mat GMS-011A (http://www.gms.pl/pl/_sp/38/gms-011a__10mm/) w naprawdę śmiesznej cenie.

Część pójdzie pod maskę i kilka jeszcze zostanie. Nadadzą się do wygłuszenia drzwi za głośnikiem :?: Na tapicerkę dokupiłbym, którąś z pianek GMS :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focale zamontowane, Maximo czekają w bagażniku na montaż. Oczywiście do innego auta. Do Moreli nie będzie wzmaka, będę zasilał je z Blaupunkta.

Radio w Saabie chwilowo jest fabryczne, może dojrzeję do zmiany. Wzmak do Focali na pewno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jako że mój Saabik w ciszy i spokoju oczekuje nowego sezonu to mam trochę czasu na znalezienie mu godnego wzmaka. Dużo dobrego słyszałem o STEG PERFORM K12, warto brać takiego nowiutkiego za 799?

Wiem, że to nie jest najnowszy model, ale to dobrze bo ponoć wszystkie najnowsze modele grają gorzej od swoich poprzedników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście samochodowych zakupów w przyszłym roku mam radyjko :) Założenia: Bluetooth, obsługa Androida, USB, FLAC <- mają to być rzeczy funkcjonalne, a nie szumne hasełka na reklamach ;) Do tego możliwość podłączenia sterowania z kierownicy. Miał ktoś do czynienia z Kenwoodem KDC-BT500U? Nowość w portfolio Kenwooda i testów mało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witajcie w kolejnym dylemacie,

na pokładzie mam głośniki Focal 165 V1 w wytłumionych drzwiach i potrzebuję radia wielkości 2din spełniającego poniższe wymagania:

-duży kolorowy ekran do łatwej nawigacji po katalogach

-odtwarzanie plików flac

-możliwość podłączenia kamery cofania

znalazłem 2 modele pasujące do wymagań:

 

Blaupunkt San Diego 530

ma wszystko co potrzeba, cena około 1kpln

 

PIONEER AVH-X3800DAB

ma również wszystko co trzeba, co więcej ma również cenę za wysoko, ale ;-)

 

niestety Alpine 2din nie odtwarza flaców, a małe 1din odtwarza - unik producenta czy coś innego?

Może jednak zrezygnować z flac`ów i przerobić część swojego archiwum na wysokobitrejtowe mp3 (których w domu nie trawię) i skusić się na tą Alpinkę - bo dźwięki z niej będzie lepszy z mp3 niż z Blaupunkta na flac`ach?

ALPINE IVE-W560BT

Będę wdzięczny za wszystkie porady.

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Peugeot 106, będziemy upychać z przodu odseparowany 165 mm na dystansach, zasilany z radia ALPINE CDE-9880R

Nie wchodzi w grę wzmacniacz. Oczywiście drzwi profi wygłuszone.

Potrzebuję dobrać głosniki, które zagrają maksymalnie dobrze pod samym radiem jak wyżej.

Na oku mam:

Excursion SX-6C (podobno mniej znane, a w tej kasie bardzo dobrze grają?)

GMS-1968 (pojawiły się wyżej :) )

Hertz DSK 165.3 (chyba najgorszy wybór z tych 3?

 

Jakieś propozycje tak do 300/350 zł (wolałbym nowe)

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj, swojego czasy można było trafić na aledrogo za rozsądne pieniądze, uwierz nie pożałujesz, ja robiłem w słupki do zabudowy, wyszło pięknie a grało zaje..... tutaj w micrze jak robiłem :

 

a1097967d1cb.jpg

 

https://zapodaj.net/20043426a0c08.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W moim nowym samochodzie (Nissan Note) mam aktualnie fabryczną instalację audio z jednostką centralną Nissan Connect.

Z racji iż chciałbym conieco poprawić jakość niskich tonów, rozważam zakup subwoofera aktywnego pod fotel/w koło zapasowe.

Czy ktoś z Forumowiczów miał do czynienia z subwooferem aktywnym Bose z Mazdy 6? Z tego co czytam to ogólnie prosty montaż, niewielki koszt i w zupełności wystarczający bass (ciepły, niski, bez zbędnego dudnienia).

Będę wdzięczny za porady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę cytować wszystkich po kolei, ale dziękuję za podpowiedzi.

Sprzęt idzie do auta brata, a jest to jeszcze uczeń, więc i tak takie klocki jakie wkładamy do auta, to już najwyższe na co mozna sobie pozwolić.

FOCAL AUDITOR R-165S2 - w sumie wychodzą ponizej 400 zł

Morel Maximo - Powalla napisze do niego, zobaczymy co zaproponuje, chociaż patrząc na ceny na internetach, to wątpie, aby cena zeszła ponizej 400 zł :)

 

Nikt natomiast nie skomentował tych pierwotnie wymienionych?

Excursion SX-6C (podobno mniej znane, a w tej kasie bardzo dobrze grają?)

GMS-1968 (pojawiły się wyżej :) )

Hertz DSK 165.3 (chyba najgorszy wybór z tych 3?

 

Przereklamowane? Nie warte tej kasy? Pytam, bo na internetach/forach, popularne dosyć klocki i nie mówimy tutaj o sebiksach, które pakują do auta + tuba byleby dobrze łupało na wsi po remizą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.