Skocz do zawartości

CAR AUDIO


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

powalla, dzięki. Czyli chyba te bez "R" odrzucam.

Jakość dźwięku - eee, myślałem, że powiesz "nie ma startu Pionek" !

 

Idąc tym tropem Pioneer najwyższe serie obecnie ma lepsze od Alpine'a ?

Bo dzisiejsze najwyższe serie Alpine'a wcześniej pisałeś, że do tych staruszków nie mają startu ?

 

OT: Jak by ktoś był zainteresowany to mam na sprzedaż 9857R + pilot i kabel AiNet -> cinch :)

Ale on chyba nie ma zielonego podświetlania w ogóle i nie jest z tych "legendarnych i polecanych" jeśli chodzi o jakość dźwięku (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale on chyba nie ma zielonego podświetlania w ogóle i nie jest z tych "legendarnych i polecanych" jeśli chodzi o jakość dźwięku (?).

 

Ma czerwone i niebieskie. Jak byłem u znajomego co handluje tymi radiami od 10-15lat to właśnie powiedział że maniak car-audio doceni starą jednostkę Alpine,że te nowe już tak nie grają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, dzięki. Czyli chyba te bez "R" odrzucam.

Jakość dźwięku - eee, myślałem, że powiesz "nie ma startu Pionek" !

 

 

 

Nie napiszę tak , bo nie miałem Pioneera u siebie w aucie , czyli na reszcie sprzętu który znam , bo tylko tak można wyłapać "smaczki" różniące pewnie te radia. Mimo iż wiele razy słuchałem go w cudzym aucie, to taki odsłuch nie może być podstawą aby zjechać jakiś klocek, bo na dźwięk składa się wtedy cały system i strojenie, a nie tylko jeden klocek.

 

Takie radia jak CDA 9835 lub 9833 kosztowały jako nówki 3599zł , czyli tyle co prawie 3 szt. topowych obecnych klocków ... jednak mają one już swoje lata i często napęd CD bywa w opłakanym stanie (przeskakiwanie na dziurach) ...wymiana kosztuje min 300zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam:)

poszukuje mat do wyciszenia drzwi - Passat b6 combi - co możecie polecić i ile mniej więcej takich mat kupić ?? Z waszego doświadczenia bo będzie grała skrzynka w bagażniku lepiej wyciszyć komorę bagażnika i klapę dodatkowo ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co możecie polecić i ile mniej więcej takich mat kupić ??

również polecam bitmat jak Kamil. Na rzednie drzwi musisz liczyć 2,5-3 mat na stronę, więc na przód 6 mat powinno wystarczyć. tylne drzwi, to kolejne 4 maty.

 

Lepiej kupić więcej i wykorzystać w bagażniku niż mniej i przybierać się jeszcze raz do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Hej,

Potrzebuję kupić najtańsze markowe radio. Byle miało USB. Wiecie, takie do 200zł.

Wszystko w tej śmiesznej cenie to ten sam szit czy może jest jakiś model/producent na którym powinno się oko zawiesić?

Powalla?

 

P.S.

W sumie może być używka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś składałem zestaw na hertz dsk ale teraz zrobiłbym to na esk-ponoć lepiej wykonane i lepszy bas.Poczytaj generalnie o firmie bo moim zdaniem warto :)

 

4 lip 2015, o 15:34

 

booohal, celuj w jvc.Dobre mosfety mają jak i system antystrząsowy jakbyś chciał cd posłuchać.Teraz mam oryginał fabryke ale jakbym nie miał to od razu jvc bo w każdym aucie miałem i byłem mega zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.