Skocz do zawartości

CAR AUDIO


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Generalnie klient mało wymagający. Subwoofer ma być uzupełnieniem zestawu. Kwota? Ma być tanio i dobrze ;) Sub gotowy i wydaje mi się ,że zamknięta skrzynia bardziej się tu sprawdzi. Koleś słucha głównie Metallica itp...

Jak usłyszał zestaw bez suba to już zwariował. Nawet nie brakowało mu dołów które obciąłem na wzmacniaczach :D

Totalnie wypadłem z "obiegu" i nie wiem co jest teraz trendy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym robił to u siebie to mam 3 opcje.

 

Cervin Vega seria vega 12 w obudowie zamkniętej

 

Tańsza i bardziej dostępna opcja to u-Dimension EL-S124 w obudowie zamkniętej

 

i najdroższa opcja to 2 x intertechnik MDS 8 w obudowie otwartej. Tutaj trzeba robić skrzynie pod zamówienie, jednak efekt może być ciekawy.

 

Ze swojego doświadczenia powiem tak, że sam głośnik to połowa sukcesu, teoretycznie wszystkie firmówki do 500 zł zagrają podobnie, wszystko to kwestia doboru skrzyni. Trzeba pomyśleć nad 12 calami, dlatego że jednak ta przegroda jest. 2 kanałówka alpine ma ok 300 RMS w mostku więc większość tańszych głośników niskotonowych napędzi bez problemu. Czasem lepiej dopłacić za skrzynie i kupić gorszy przetwornik niż odwrotnie. Polecam zajrzeć do http://audiomanufaktura.pl/ i zobaczyć jak wyglądają profi skrzynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArekkazPo taniości i dobrzehttp://www.caraudiosklepy.pl/powerbass-s-10c-p440.html

Zakładałem u kuzyna takiego i w peugeocie 205 robił straszne zamieszanie, myśle że do takiego systemu i rodzaju muzyki jako uzupełnienie będzie dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia tu ktos caraudio na tyle, by powiedziec mi czy w przypadku glosnika jbl ds-100 najlepsza opcja jest zrobic skrzynie b-r wg karty producenta (ok 56l) czy zamknieta (ok 36l) ? Chodzi mi o hiphop i muzyke pokrewna. Z gory dzieki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Tunel oklejony orzechem amerykańskim i pomalowany 3 warstwami podkładu poliestrowego. Jutro malujemy "na gotowo".

Boki oklejają się szarą skórą.

 

26ee.jpg

 

hcog.jpg

 

Dzięki za propozycję subwoofera. Dziś wybieramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.