Skocz do zawartości

Udostępnie garaż do pracy - Sosnowiec


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne towarzystwo Detailingowe! :)

 

Z racji tego, że jestem kompletnym amatorem, chętnie udostępnię jakiemuś koledze z okolicy miejsce do pracy w moim garażu w zamian za możliwość zobaczenia na żywo co i jak się robi, powąchania kosmetyków i zdobycia znajomości! ;)

Ze swojej strony oferuję garaż w godz. do uzgodnienia, ciepłe, zimne napoje, i swoje towarzystwo.

Sprzęt i kosmetyki najlepiej mieć swoje :)

 

 

Lokalizacja: SOSNOWIEC.

 

Pozdrawiam wszystkich,

Tomek

59442abf99c43_DSCN4497(R)(2).JPG.c9e32fc462499b96780a19bc43d29a66.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde fajna oferta :) Ale raczej to niech tobie przywożą napoje za garaż ;) Wiele osób nawet by zapłaciła za możliwość popracowania w garażu :) Nawet możesz zaproponować coś w stylu, że ktoś mógł by ci pomóc przy twoim samochodzie w zamian np za parę godzin udostępnienia garażu dla jego samochodu. Myślę, że uczciwa propozycja :)

Można nawet by założyć temat kto coś takiego oferuje. Jakieś ogólne zasady i mogło by to fajnie działać. Ja niestety swojego garażu nie udostępnię bo służy tylko do ochrony samochodu, jest zbyt mały, ale jak ktoś ma większy, to czemu nie :)

 

[ Dodano: 10 Styczeń 2014, 21:51 ]

A tak btw, to na prawdę fajny garaż ;) Nie dość, że spory, to jeszcze stylowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejscówka trzeba przyznać byłaby niezła - szkoda że za daleko :)

 

Ja niestety swojego garażu nie udostępnię bo służy tylko do ochrony samochodu, jest zbyt mały, ale jak ktoś ma większy, to czemu nie :)

 

[ Dodano: 10 Styczeń 2014, 21:51 ]

A tak btw, to na prawdę fajny garaż ;) Nie dość, że spory, to jeszcze stylowy :P

 

KamilRosen a Ty gdzie w Wadowicach myjesz samochód? Któryś z bezdotyków? Będę wyglądał vitarki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbiz Najczęściej bezdotyk za Lidlem w stronę Suchej Beskidzkiej, na wylocie z miasta po lewej stronie, trzeba zjechać w dół :) Jeżdżę tam bo mam ją 300m od domu. Generalnie piana nie jest super mocna, ale na nawoskowane auto jest idealnie :) Woda gorąca, ciśnienie też eleganckie. Cztery stanowiska, więc jest gitara. I stosunkowo długi czas, nie super długi, ale znośnie za tego złociaka :) Ale jak mam mega dowalone auto to jadę na BP, na Ehrle bo tam jest piana killer. Tafla wody później na aucie :mrgreen: Ale po ręcznym myciu wraca do normy. Natomiast na Statoilu mają najlepszą wodę demineralizowaną, nie zostawia plam :) Ale w sumie dawno nie byłem, więc nie wiem jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dziękuję za miłe słowa odnośnie garażu.

Jak mówiłem, chętnie zapraszam wszystkich, ale może nie naraz

 

g.pajak, mieszkam przy ul. Andersa, więc jakaś komunikacja z tego miejsca o ile mi wiadomo jest

Na Zagórze daleko nie jest. :P

 

Możemy podziałać w wolnej chwili, na zasadzie spotkania się.

Na początek: Ty zapewniasz "zimne napoje" - ja spakuje jakieś kosmetyki. :evil:

 

Garażu nie potrzebuję, bo mam swój równie duży i ogrzewany :P , ale czysto towarzysko możemy się zgadać ;)

Daj znać kiedy, to zorganizujemy mini-warsztaty detailingowe :mrgreen:

 

[ Dodano: 10 Styczeń 2014, 23:21 ]

PS> jak coś to śledź też ten temat:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... start=1245

 

Od czasu do czasu spotykamy się na myjni w Będzinie, zawsze ze swoim sprzętem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

JEDZIEMY !!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odbiorę auto z "blacharki" i będzie co detailingowac :D

 

ps. i zapraszamy na spoty detailingowe na myjki stacjonarne Okolicy :)

 

Andersa to fajna okolica. Rzut beretem w samym centrum Sosnowca. Domki, domeczki - często rowerkiem tam jeździłem ;) no i mam tam ulubionego i polecanego dentystę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.