Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

mam kilka pytan ;-))

1. Jak juz kupie na poczatek na pouczenie sie polerke eurotec to co musze do niej dokupic ?

2. czy wystarcza 3 pady 3M zielony zołty i niebieski ??

3. czym rozni sie pad pomaranczowy od tych innych 3M bo z tego co czytałem to to podobno ze "starego" zestawu 3M pozostał

4 czy czarny jest wymagany czy niebieski wystarczy jako finish ?

5.czy musze cos dokupywac do tych padow zeby je dołaczyc do polerki ?? jak tak to co.. w rozsadnych pieniadzach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. czy wystarcza 3 pady 3M zielony zołty i niebieski ??

 

Tak.

 

3. czym rozni sie pad pomaranczowy od tych innych 3M bo z tego co czytałem to to podobno ze "starego" zestawu 3M pozostał

 

Pomarańczowy = zielony.

 

4 czy czarny jest wymagany czy niebieski wystarczy jako finish ?

 

Wystarczy niebieski.

 

5.czy musze cos dokupywac do tych padow zeby je dołaczyc do polerki ?? jak tak to co.. w rozsadnych pieniadzach ;)

 

Jeżeli nie będzie w zestawie normalnego BP to dobrze by było dokupić - fajny jest ten 3M, bo dopasowany pod pady 3M (zresztą do innych też pasuje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yhh tylko ten telarz oporowy, o ile dobrze zrozumiałem kosztuje 125 zł, czyli tyle co polerka yhh ;-//

Życie:) Jak byś kupił maszynę za 1200 to talerz to by był tylko mały dodatek :lol: No i jeszcze wypada kupić talerz 75 mm pod małe pady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no narazie chciałbym kupic tansza polerke i pobawic sie zobaczyc jak wszystko działa, i pozniej kupic dopiero jak mi podpasuje zabawa jakas makite ewentualnie tansza hitachi

a pozniej taki zestaw od 3M bedzie pasował do hitachi makity, festoola rupes ?? bo nie wiem co w razie czego wybiore i fajnie by było znalesc cos kompatybilnego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zastanawiasz sie pomiedzy testerami past 3M i SSR to ja proponuje Ci 3M. Mam caly komplet SSR w duzych pojemnikach tj okolo 500ml niestety pasty nie powalaja przyjemnoscia w pracy - jedynie SSR1 jest fajny 2 i 3 mnie nie pasuja. Ostatnio mialem 3M FC+ tzw zielony korek - pasta smierdzi chemia jak nie wiem co ale robote robi genialna. Nastepne past polerskie jakie beda u mnie po doswiadczeniach to bedzie 3M ew Optimum Compound II lub jesli sie pojawi na rynku Menzerna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Shadow, widziałeś żeby profesjonaliści używali SSRów? 3m daje radę!

 

SSR są obecnie u mnie na warsztacie pastami po które coraz częściej sięgam. Ostatnio SSR2 uratowała nas kiedy pasty 3M zupełnie odmawiały współpracy w wysokiej temperaturze podczas niedawnych upałów. Extra Fine Compound 3M-a momentalnie przyklejał się do lakieru i uniemożliwiał dalszą pracę, SSR w wysokiej temperaturze sprawdzał się znacznie lepiej. Choć zwykle wybieram pasty 3M (które również nie są pozbawione wad) myślę, że warto mieć pod ręką coś innego jako alternatywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona normalnie wyje jakby miała załączone przynajmniej 5000 obr Usługi serwisowe wykonujemy u klientów. działamy na obszarze Wrocławia i okolicznych miejscowości. Zachecamy do zapoznania sie ze szczegółową ofertą naszej firmy, serwis telewizorów LCD, serwis telewizorów kineskopowych, naprawy pogwarancyjne, wymiana części sprowadzanie części na zamówienie. Specjalizujemy się w wykonywaniu domowych napraw odbiorników telewizyjnych różnego typu, począwszy od tradycyjnych telewizorów

kineskopowych, a kończywszy na nowoczesnych odbiornikach LCD. Dojazdu do klienta nie wliczamy do kosztów usługi. Dysponujemy nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu jesteśmy w stanie bezbłędnie wykryć żródło awarii, by potem móc sprawnie

usunąć powstałą usterkę.

:kox:

 

Nie chciałbys jej usłyszeć nawet na 2800 :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.