Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bawiłem się dziś taką, bardzo porządnie wygląda:) Ale jakoś obroty od 900 mnie zniechęciły. Nie byłem pewien czy to aby nie za dużo. Na DW ludzie używają i mówią, że jest ok. Sama firm a jak najbardziej jest ok. Co do obrotów to niech ktoś kto więcej z rotacją pracował się wypowie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na polerke rupesa LH18E o mocy 1100 wat i obrotach 700-1700

Mam nieszczęśliwym przypadkiem dwie sztuki, ta opisana jest używka wygrana z licytacji allegro i wysyłana miesiąc z groszem.

W między czasie kupiłem nową tez rupes LH18EZ 1100 wat o lekko innych obrotach 750-1850.

Teraz mam dwie i jedna nie bedzie uzywana, wiec dzis zamieszcze tu ogłoszenie o sprzedazy tej uzywki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc doszedł do mnie SPARKY 1200W PMB dałem 514zł z wysyłką z allegro. Z polerki jestem jak narazie zadowlony. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla mnie była niska waga i wielkość polerka jest bardzo poręczna. Stabilizacja obrotów i miękki start działają bezproblemowo. Kwestią przyzwyczajenia jest 2 przyciskowe włączanie. Jakoś plastików nie jest idealna ale spsowane nieżle. Obawialem się troche głośnej pracy(ktoś tu narzekał) ale w granicach naszych obrotów roboczych do 1500 nie ma problemu. Jest ciszej niż na poprzednku Das6. Podsumowując jak ktoś ma taki budżej jest to godna maszyna na paragon dają 2 lata gwarancji co też nie jest dla mnie bez znaczenia

 

18g7bd.jpg

33escb5.jpg

wt6gxx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a że tak zapytam ile prądu nabije licznik po używaniu przez 10h pracy maszyny powiedzmy 2000 W? Potrafi ktoś w przybliżeniu powiedzieć ile to wyjdzie na złotówki. Ja jestem kompletna noga z matematyki. Chciałbym wiedzieć, bo niezbyt mam warunki by ciągnąć prąd od siebie, a robiąc to u rodziców, czy teściów nie chciałbym ich narażać na duże koszty :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestią przyzwyczajenia jest 2 przyciskowe włączanie

 

a musisz caly czas trzymac jakis przycisk zeby chodziła??

 

Górny przycisk bezpieczenstwa. Jak wcisniesz oba i pierwszy puscisz dolny pust to masz blokade czyli chodzi cały czas. Wcisnięcie drugi raz głownego dolnego spustu, maszyna się wyłacza. Szybko sie człowiek przyzwyczaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.