Skocz do zawartości

Honda Accord


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry chciałbym podziękować takim osobom jak :Sebastian z SNB, Paweł z Pielęgnować auto, Adam z Rise&Shine, Piotrek z Kuro Detailing ;)

A dlaczego ... pamiętam że Adam kiedyś mi mówił że czarny accord to ciężki orzech do zgryzienia ... no ale nie spodziewałem się że będzie aż tak ciężko, a chodzi tu o usunięcie hologramów, lakier bardzo mięciutki, jakiś taki gumowaty :D

 

Do korekty użyłem :

cuting, zielony pad 3M i menzeran 500

polish, żółty pad 3M i extra fine

finish,niebieski pad 3M i po wielu próbach takich jak ultrafina, meguiars 205, SF4000 itp. najlepszy okazał się Sonax ;) maschinen politur.

 

Jako zabezpieczenie lakieru poszła powłoka 4nano sapphire.

 

nj3e.jpg

 

aj63.jpg

 

gbzu.jpg

 

qxfq.jpg

 

x5hj.jpg

 

vqpq.jpg

 

yj4r.jpg

 

2n33.jpg

 

sv8i.jpg

 

cltx.jpg

 

w8yo.jpg

 

v6wt.jpg

 

t8ps.jpg

 

f49.JPG

 

rgw8.jpg

 

xta2.jpg

 

zwqg.jpg

 

uib6.jpg

 

q4p.JPG

 

hxwm.jpg

 

zger.jpg

 

xfbg.jpg

 

nrag.jpg

 

iq5t.jpg

 

hcas.jpg

 

8fi3.jpg

 

lu13.jpg

 

m5zz.jpg

 

5ic7.jpg

 

h0xf.jpg

 

iz43.jpg

 

g0mg.jpg

 

0wqt.JPG

 

yfp6.jpg

 

f7ry.jpg

 

ltmy.jpg

 

5xo0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło super. W domu ostatnimi czasy pojawiła się Honda CRV w takim samym kolorze, lakier tnie się pięknie, ale jego wykończenie to jest dramat. Już nie mówię o samym finishu bo to jeszcze można zmordować, ale najgorsze jest to że przy codziennej pielęgnacji, lakier strasznie daje w kość.

Ciężko wytrzeć do sucha, smugi zostawia, a próba mocniejszego dociśnięcia mikrofibry kończy się pięknym hologramem, a nawet swirlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, Dzięki ;)

Na temat shappier jak narazie za dużo pisać nie mogę, obserwuję gdzieś od dwóch miesięcy, jak do tej pory jest OK, na plusy to na pewno bardzo łatwa aplikacja i wygląd po nałożeniu :good: coś więcej napisać będę mógł dopiero za jakiś czas, a jeszcze jedno, aqua już zeszła ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie wyszlo; co do lakieru - ma swietny, lekko fioletowy odcien (jak jest po polerce). Niestety twardosc tej powloki to dramat.

Mam tez 12-letniego civica srebrnego - 3-letni czarny accord przegrywa na calej linii. Rysuje sie od patrzenia i przypadkowego otarcia tylkiem niemowlaka.

 

nigdy wiecej czarnej hondy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.