Skocz do zawartości

Mycie podwozia


19Urban94

Rekomendowane odpowiedzi

poproszę namiar na PW. najlepiej by było, gdyby można było zapłacić i zwolnić ich z konieczności świadczenia usługi a zabrać się za to samemu :kox:

 

Julek, to jest miejsce, gdzie myję podwozie: AUTOWIS, a tutaj jest druga myjnia gdzie też wykonują tą usługę, ale tam nie byłem, a jedynie moi znajomi korzystali z ich usług mycia podwozia: DUO-CAR.

 

Autowis myje podnosząc auto, a DUO-CAR myje na rampie z tego co pamiętam.

O samodzielne mycie musiałbyś się zapytać - może się zgodzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepiej podjechać na orlen i zapytać pracowników czy by nie udostępnili automata. Można tam spokojnie normalnie umyć auto - zwykle jest szlauf i dużo miejsca przed szczotami. Kiedyś znajomy pracował na orlenie i mył tak. Inna sprawa ,że najlepiej się dogadać na noc na okres zamknięcia kas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kasy na noc zamykają? Może jeszcze kładą się spać i psa spuszczają? :D Piotrek, kamery są. Julian niedawno pisał, że za piątaka udostępniają gdzieś. Na stacji, bez dobrego znajomego się raczej nie dogada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
może u Kawy, poszukaj na SRT, dogadaj się i daj tutaj info :-] :-]

 

on nie ma mycia podwozia, pracowałem tam... chyba, że coś sie zmienilo nie wiem... ale szukam gdzie indziej raczej

 

w zasadzie myłem raz silnik od spodu na myjce na witawie i w sumie wydawało mi się, że nawet dobrze to wszytsko ogolnie wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A może byśmy się zgadali większą grupą po zimie i podjechali do nich? Może dałoby się cenę trochę obniżyć a i jakiś spocik by był przy okazji? Chodzi mi o tą firmę Tomar bo chyba najciekawiej to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaję sobie sprawę że to dość śmieszne ale ja w swoim mieście wybrałem sobie myjnie bezdotykową do której najczęściej uczęszczam ze względu na to ,że maja zakrzywiane lance to bardzo ułatwia chociażby opłukanie podwozia. Może to i dość mało fachowe, wiem, ale już dwa razy zostałem zadziwiony w warsztatach przy wymianach okresowych - na ogół słyszę : "bardzo dobrze to od spodu wygląda". Być może jest w tym jakaś prawidłowość po tym moim "myciu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.