Skocz do zawartości

KALENDARZ KA 2014


AG80

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Normalna cena za szt to 45zł.

Zróbmy 40szt po 35zł, jeśli zamówień będzie więcej to już po normalnej cenie 45zł - kto pierwszy ten lepszy jeśli będzie mniej niż 40szt to resztę pieniędzy oddamy proporcjonalnie użytkownikom lub coś innego z tą kasą wymyślimy...

Ja bym proponował jeszcze mniej "promocyjnych" sztuk z trochę większym dofinansowaniem - zamiast zastanawiać się co z nadmiarową kasą.

 

[ Dodano: 15 Grudzień 2013, 07:50 ]

Normalna cena za szt to 45zł.

Zróbmy 40szt po 35zł, jeśli zamówień będzie więcej to już po normalnej cenie 45zł - kto pierwszy ten lepszy jeśli będzie mniej niż 40szt to resztę pieniędzy oddamy proporcjonalnie użytkownikom lub coś innego z tą kasą wymyślimy...

Ja bym proponował jeszcze mniej "promocyjnych" sztuk z trochę większym dofinansowaniem - zamiast zastanawiać się co z nadmiarową kasą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat do zamawiania.

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=17749

Tam robimy tylko listę.

Dalszą dyskusję prowadzimy tutaj.

 

2 brakujące zdjęcia zostały zastąpione innymi.

 

Cena jest 3zł niższa niż pisałem wcześniej, a ogólne koszty kalendarza wyjaśniłem na 2 stronie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejny chętny partner handlowy, trochę spóźniony ale przy aktualnych problemach z drukarnią moim zdaniem może być :)

Tak by to wyglądało

 

 

1PCQseZ.jpg

 

Czyli mielibyśmy 500zł do podziału na wszystkich zamawiających :good:

Co daje nam przy obecnym stanie zamówień - 24szt - 20zł mniej na sztukę czyli koszt 1szt kalendarza wyniósłby 21zł + wysyłka ;)

Zamawiać Panowie 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ;)

Po zamknięciu zamówień, przeliczę wszystko uwzględniając te 500zł i wpłaty od Was. Każdemu zwrócę na konto należną sumę. Także każdy zapłaci za kalendarz równo i najmniej jak się da.

Jakaś cena musi być podana, nie da się zmieniać jej dynamicznie. Już wiadomo, że cena za sztukę jest połowę mniejsza, choć z każdą sztuką minimalnie się zwiększa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.