Skocz do zawartości

Rowerki


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

Tomek WRO, sam nie wiem czym się różnią. osobiście używam BPM-2SL i jestem bardzo zadowolony. jak dobrze ustawię, to nie da się za mną jechać a i odległość widzenia nie jest przesadzona...

 

co do lampek za 30 zł, to raczej wynalazków nie kupuję bo jak to mówią "nie stać mnie na kupno badziewia". Chce kupić coś porządnego co będzie świecić jak powinno a nie ze zdjęcia co później okaże się nie takie jak chciałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem S3, jak będzie pogoda to wieczorem sprawdzę co jest warta.

Oj jest warta. Jeżdżę z taką już rok i nie chcę nic słabszego, chyba, ze coś na "długie" dodatkowo :)

 

Polecam zdecydowanie znajomi też nie narzekają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam Mactronica Noise 500 oraz Shout 200 i jestem z nich bardzo zadowolony. Na tyle mam panel świetlny Cosmo i jest więcej niż OK.

 

Wcześniej z racji zimowych nocnych treningów używałem samoróbki 4x Cree zasilaną z akumulatora z kasy fiskalnej. Robiło to miazgę w lesie, ale niestety gabaryty i waga trochę wkurzające. Dlatego padło na Noise 500 i nie żałuję. Noise mam na zimę na górala, a Shout jest na lato na szosę, bo zdecydowanie jest zgrabniejszy a robotę swoją robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem S3, jak będzie pogoda to wieczorem sprawdzę co jest warta.

Oj jest warta. Jeżdżę z taką już rok i nie chcę nic słabszego, chyba, ze coś na "długie" dodatkowo :)

 

Polecam zdecydowanie znajomi też nie narzekają :)

 

Udało się wczoraj pojeździć w nocy i lampka wymiata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem S3, jak będzie pogoda to wieczorem sprawdzę co jest warta.

Oj jest warta. Jeżdżę z taką już rok i nie chcę nic słabszego, chyba, ze coś na "długie" dodatkowo :)

 

Polecam zdecydowanie znajomi też nie narzekają :)

 

Udało się wczoraj pojeździć w nocy i lampka wymiata :)

 

 

Bez zdjęć się nie liczy ! :) Poka, Poka i napisz na co finalnie się zdecydowałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie robiłem zdjęć ale mogę zrobić następnym razem jak będę jeździł, popatrz na swiatelka.pl tam jest trochę fot.

Ja wziąłem wersje z diodą XM-L2, kolimator 30 stopni, sterownik extended, ogniwo Panasonic 3400mA/h

Sterownik jest fajny, jak ktoś lubi tego typu gadżety to brać, programowalna latarka :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że budżet z kosmosu, ale..

 

Co można polecić dla chłopa 180cm do jazdy po mieście - czysto rekreacyjnie.

Aby potowarzyszyć dziewczynie na kilku "wycieczkach" po kilkanaście km max.

 

Głównie po mieście, mały przejazd przez łąkę, lasek też się może trafić :-]

 

ps. Budżet jakieś 500zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że budżet z kosmosu, ale..

 

Co można polecić dla chłopa 180cm do jazdy po mieście - czysto rekreacyjnie.

Aby potowarzyszyć dziewczynie na kilku "wycieczkach" po kilkanaście km max.

 

Głównie po mieście, mały przejazd przez łąkę, lasek też się może trafić :-]

 

ps. Budżet jakieś 500zł.

 

Allegro i licytacje. Ostatnio koleżanka wylicytowała za 260 zł damkę Gianta na osprzęcie Alivio/Acera :) Wizualnie rower lekko poobijany, ale technicznie bez zastrzeżeń. Chyba ktoś więcej go trzymał w piwnicy niż jeździł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

.. 2 lata temu wpadłem na pomysł, zę skoro mam prysznic w pracy, będę, o ile pogoda pozwala, jeździć sobie rowerem. Tak mi spodobało ze od tamtego czasu zrobiłem już 2500km..

Mój rower to typowy ciezki, stalowy góral....

 

Po kilku miesiącach zmieniłem koła na Novatec, opony z typowo gorskich na GEAX easy rider 26x1,95, większa zebatka z przodu, itd...

mogę sobie teraz jechać i utrzymywać prędkość mniej wiecej 30km\h bez większego wysiłku.

 

.. nie chciałem zamieniać roweru na szosowy, zawsze myslałem że w weekend pojadę sobie gdzies do lasku, itd.. ale historia ostatnich 2 lat pokazuje ze jeżdzę tylko po asfalcie.

Zapadła decyzja o zmianie roweru na kolarkę i tu pytanie do znawców:

 

- jaką szosówke mozecie polecić dla faceta 180cm, 78kg? Chodzi mi o rower używany.. ale nie jakis zabytek:) chce czuć ze rower waży sporo mniej, jest zwrotny i pozwala jechać szybciej niz mój 'pół-góral'

budget: myślę, że tak do 2-2.5kpln chciałbym sie zmieścić.

 

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebna szybka i konkretna rada:

 

DeoreXT

 

Przeskakuje mi łańcuch jak mocniej pocisnę na pedał. Wymieniać wszystko czy zacząć od łańcucha?

 

Ponadto:

 

Potrzebny dobry licznik - czytelny, nie za dużo funkcji.

Lampka tylna - ma być widoczna z daleka

Lampka przednia - jak wyżej, zależy aby bardziej mnie było widać.

Wygodne gripy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SJake, Ciężko stwierdzić bo łańcuch jak i zębatki mogą już być zużyte,sama wymiana łańcucha może nawet pogorszyć sprawę jeśli zębatki będą zużyte ;)

Ad2.Dosyć długo miałem licznik SIGMA okrojony do minimum funkcji,niestety ktoś go sobie zabrał

Teraz mam drugi sezon chiński wynalazek za 30zł i muszę przyznać że daje radę prędkość mierzy idealnie z GPS.

Taki sam oferta nr 4309381891

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

SJake, podjedz do byle jakiego serwisu rowerowego i popros o sprawdzenie. Ale z reguly jak zaczyna przeskakiwac to leci lancuch + kaseta ;) Do tego czasami tarcza z przodu najczesciej uzywana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ponadto:

 

Potrzebny dobry licznik - czytelny, nie za dużo funkcji.

Lampka tylna - ma być widoczna z daleka

Lampka przednia - jak wyżej, zależy aby bardziej mnie było widać.

Wygodne gripy.

 

Cześć,

 

Mactronic PRZÓD w cenie 230 zł brutto

 

Mactronic TYŁ w cenie 33 zł brutto

 

Licznik Mactronik w cenie 31 zł brutto

 

Jak interesują Cię inne przedmioty Mactronic to podeślij nazwę to wycenię...

 

Pozdr Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.