Skocz do zawartości

Rowerki


Swoop

Rekomendowane odpowiedzi

2 lata ;) wiem, niewiele, ale wystarczy. :good:

ja planuje jeździć regularnie całą zimę, po to właśnie kupiłem mtb, szosa poszła w odstawkę, wisi na ścianie i czeka na lato 8-)

 

u mnie chyba rok albo dwa.. zapomniałem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
676143 ja ostatecznie zdecydowałem się na Unibike, juz do mnie jedzie:

 

Rozumiem, że kupiłeś wysyłkowo? Wiesz, że wtedy nie ma gwarancji producenta? :o

 

676155 musisz jakiś przegląd zrobić ?

 

Unibike nie wymaga żadnego obowiązkowego przeglądu gwarancyjnego.

 

edit. Doczytałem dalej :D

 

676163 wtedy wyznaczają serwis najbliżej miejsca zamieszkania by oddać rowerek na gwarancji

 

Jak kupiłeś w jakiejś sieci sklepów to ok, ale ogólnie nie ma czegoś takiego w rowerówce. Gwarantem jest sprzedawca - co jest zapisane w karcie gwarancyjnej. Jak pójdziesz do innego sklepu z reklamacją gwarancyjną to nie zdziw się jak odeślą Cię z kwitkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krd - to ONI, czyli sklep zapewne ma jakieś "układy" z niektórymi serwisami.

sam nigdzie nie pójdę, do żadnego serwisu, a wszystko będę załatwiał z nimi.

zresztą, mam nadzieję, że nic się nie wydarzy, mam zaprzyjaźniony serwis gdzie zawsze oddaje rower, to nie są aż tak drogie i skomplikowane rzeczy, żeby sobie nie poradzić z większością samemu. no chyba, że będą problemy z ramą, to będziemy walczyć. ;)

jestem pozytywnie nastawiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, kupiłem sobie 29er`a i noszę się z zamiarem wsadzenia opony Schwalbe Smart Sam 44-622 (28x1.65) Ktoś poradzi czy podejdzie?

Muszę wsadzić coś bardziej uniwersalnego żeby po asfalcie się dało pomykać ;) W tym momencie siedzi opona 57-622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu osoby które polecą coś godnego do 1900zł, szukam czegoś dla drugiej połówki z racji jej wzrostu ~165 szukamy coś na ramie chyba 17 max ;)

 

W zeszłym roku żonie kupiłem coś takiego http://allegro.pl/mocna-crosowa-2017-la ... 05463.html

 

Jest mega zadowolona, a cena bardzo fajna. Do "weekendowych" wycieczek spokojnie wystarcza. Żona ma 168cm i ma ramę 17cali, jest w sam raz, przynajmniej ona tak twierdzi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.