Skocz do zawartości

Dressing na plastiki


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma jakis sprawdzony dresing do plastików w quadzie? Taki ktory jakis tam czas polezy. Stosowałem rg 4x4,Koch nano magic,megsa, i nawet Moje Auto do plastików, i efekt taki ze po jednym wyjeździe dresingu ani widu ani słychu na plastikach. Aktualnie idę przetestować AG Vinyl&Rubber,zobacze jak to się sprawdzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wczoraj nałożyłem AG Vinyl... tak po dzisiejszym wyjeździe i myciu po powrocie mogę stwierdzić że jeszcze siedzi na plastikach ;) I co najlepsze brud nie trzymał się plastików jakoś mocno :) Zobaczymy jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Arti_r1, Ciężka sprawa z dressingiem do plastików, który poleży na quadzie. Prędzej jakaś powłoka ale pytanie czy jest sens. Sam jeżdżę quadem i wiem, że ochrona tych elementów przed otarciami i rysami jest ciężka. Kiedyś myślałem żeby okleić wszystkie plastiki ale na szczęście doszedłem do jedynego i słusznego wniosku czyli nie ma sensu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

kończy mi się KOCH Chemie NANO MAGIC PLAST CARE, jak dla mnie jest zajefajny, siedzi długo i jest mega wydajny. Czym zastąpić? Trim jest kozak, ale potrzebuje coś tańszego do 60pln na szybki strzał, czy raczej zostać przy kochu. Zapach jest najmniej istotny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewrotnie polecę Ci ABBL Tyre Dressing :kox::kox: U siebie z powodzeniem stosuję go na wszelkie "chropowate" i "gładkie" zewnętrzne plastiki. Odnawia kolor i delikatnie maskuje niedoskonałości do tego świetnie kropelkuje w czasie deszczu. Koch jest dość tłusty i lubi łapać kurz, do tego zauważyłem że przy obfitych opadach deszczu potrafią zostać zacieki a nawet potrafi zostawic brzydkie odbarwienia na lakierze (zaobserwowane na bielej corsie B).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo co kto woli, ja tez na początku byłem pod wrażeniem jak kryje i jak po nim wyglądają plastiki, ale po tym jak w okolicach klamek pojawiły się brudne zacieki/chmurki to entuzjazm opadł. Dokładnie to mam Koch Chemie Plast Star, co wg. opisu ze sklepów jest dużym opakowaniem Koch Chemie Nano Magic Plast Care.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończy mi się KOCH Chemie NANO MAGIC PLAST CARE, jak dla mnie jest zajefajny, siedzi długo i jest mega wydajny. Czym zastąpić? Trim jest kozak, ale potrzebuje coś tańszego do 60pln na szybki strzał, czy raczej zostać przy kochu. Zapach jest najmniej istotny ;)

 

 

Proponuję spróbować 4NANO EXTERIOR AND INTERIOR CARE (można kupić tester 50ml). Używałem go kiedyś do czarnych nielakierowanych elementach zderzaka oraz na wewnętrznych plastikowych listwach progowych i jak dla mnie jest bardzo przyjemnym w użyciu środkiem - aplikowałem płatkiem kosmetycznym. Odnoszę wrażenie, że jest to lepszy produkt, niż CarPro PERL. Środek jest wodnisty, przezroczysty, nie klei się, o ile pamiętam - nie ma zapachu i jest trwały (na pewno nie ma potrzeby powtarzania aplikacji po każdym myciu samochodu. Ja akurat używałem na elementach, które miały pozostać błyszczące, więc nie wiem, czy da się tym środkiem uzyskać matowy efekt. :roll: W każdym razie - uważam, że to bardzo fajny produkt. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.