Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Humor poprawiło mi wręczone dziś zaproszenie na szkolenie AMG Driving Academy. Zaproszenia zostały wręczone grupie naszych najlepszych klientów i grupie największych wyrobników co by się zrelaksowali. Do wyboru miałem też kurs gotowania z Wojciechem Modestem Amaro i jakieś zajęcia z "kategorii jak się ubrać i jakimi sztućcami jeść w restauracji" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawił mi fakt, że świece żarowe za które się zabrałem puściły bez większych kombinacji.

Tu zaraz po zdjęciu kolektora ssącego:

81m8.jpg

 

Skoro zrzuciłem kolektor ssący uznałem, że wymienię wszystkie wężyki podciśnień jakie znajdują się pod nim. Kupiłem wcześniej silikonowy wężyk Samco o średnicy wewnętrznej 3mm. Tu już po wymianie wężyków:

diz0.jpg

Do wymiany zostały mi tylko wężyki między elektrozaworkiem od turbiiny a gruszką i zbiornikiem podciśnienia oraz wężyk między samymi poduszkami pod silnikiem. Ale to już wymienię sobie z kanału bo kolektor ssący w tym nic nie wadzi.

Po tych czynnościach zabrałem się za wyczyszczenie powierzchni wlotów do silnika, na których opierają się uszczelki z kolektora ssącego - były trochę usyfione nagarem.

W końcu nadeszła chwila prawdy - próba wykręcenia świec żarowych - wszystkie świece puściły bez większych problemów. Niektóre kręciły się w miarę luźno, inne trochę ciężko, popiskując. Postanowiłem więc, że nic na siłę - podlałem je jeszcze trochę naftą i zostawiłem tak. Dalsza część prac jutro lub w czwartek.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na to:

 

Mega mega mega mega mega :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nie wku**ało by Was takie mruganie raz z jednej raz z drugiej? ja tam jestem trochę opóźniony chyba, bo zwykłe mijania + długie na prostej drodze mi wystarczają ;]

 

Kama, dobrze że się udało :good: mój teść nie miał tyle szczęścia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerknijcie na to:

 

Mega mega mega mega mega :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Nie wku**ało by Was takie mruganie raz z jednej raz z drugiej? ja tam jestem trochę opóźniony chyba, bo zwykłe mijania + długie na prostej drodze mi wystarczają ;]

 

Kama, dobrze że się udało :good: mój teść nie miał tyle szczęścia :(

 

Jak będziesz miał okazję to przejedź się superbem 2 lub insignią na bixenon'ie to zrozumiesz dlaczego dążą do lepszego oświetlenia.

 

Ja jak pojeżdżę mamy superbem a potem wsiadam do swoje alfy 147 to po prostu nie widzę nic :) To tak w formie żartu, bo światła w alfie akurat jak na halogeny świeca fajnie ale w porównaniu ze skodą to inna liga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama taki młody a już takie stresy , gratuluję szczęścia i powrotu do zdrowia. Ja coraz częściej słyszę jak roczniki 1980 i młodsze odchodzą z tego świata ,przykre :cry:

Ale nas trują :zly:

U mnie ten ból z planowaniem młodego :zly: 2 poronienia i teraz już prawie drugi rok leci i nic . Ogólnie to społeczeństwo coraz słabsze np wg normy WHO to tylko 4% plemników o prawidłowej budowie jest normą a w 2000r normą było 14% . Teraz 14% zdarza się raz na 100000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama taki młody a już takie stresy , gratuluję szczęścia i powrotu do zdrowia. Ja coraz częściej słyszę jak roczniki 1980 i młodsze odchodzą z tego świata ,przykre :cry:

Ale nas trują :zly:

U mnie ten ból z planowaniem młodego :zly: 2 poronienia i teraz już prawie drugi rok leci i nic . Ogólnie to społeczeństwo coraz słabsze np wg normy WHO to tylko 4% plemników o prawidłowej budowie jest normą a w 2000r normą było 14% . Teraz 14% zdarza się raz na 100000.

 

Ja sie w poniedziałek dowiedziałem że mi znowu serducho urosło, i dodatkowo zaczyna uciskać nerwy... każdy jakieś problemy, kazdy z czyms innym.. a gada sie z duza iloscia ludzi i niekiedy by sie nie pomyslalo jakie choroby ich mecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.