Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiej jeśli można spytać?

Teraz akurat w Alibi - głównie w soboty.

 

bomba, moje klimaty, moglbys podeslac jakies ciekawe sety?

Jak coś już nagram to wrzucę gdzieś i linkę podeślę.

 

Pierwszy szybki test zrobiony.

Działa przepysznie!!! (obawiałem się głównie wydolności laptopa ale radzi sobie świetnie). :-]

 

94ui.jpg

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wyjechałem tyłem do garażu

 

Moim zdaniem to wyczyn :lol:

 

Oczywiście zdjęcie w formie żartu, bo czy wjadę tyłem czy przodem, to jeden gwóźdź. Tylko, że jak wjadę przodem, to żona później ma problem z wyjazdem ( czytaj nigdy jej się to nie udało ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły pierwsze paczki:

Hamulce audi s3 docelowo będą od porsche 4 tłoczki

Turbina gtb 2260

Dwumas z kevlarowymi okładzinami do 600+ Nm

 

Przy okazji pytanie, tłumik dawać środkowy bez końcowego ? czy tylko końcowy ? zejście od turbiny będzie 4 cale a cały wydech 3 cale, mam dylemat gdzie umieścić tłumik aby w środku było znośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjechałem tyłem do garażu

 

Moim zdaniem to wyczyn :lol:

 

Oczywiście zdjęcie w formie żartu, bo czy wjadę tyłem czy przodem, to jeden gwóźdź. Tylko, że jak wjadę przodem, to żona później ma problem z wyjazdem ( czytaj nigdy jej się to nie udało ;) )

 

Spoko, chodziło raczej o to co napisałeś "wYjechałem tyłem DO garażu" :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej jeśli można spytać?

Teraz akurat w Alibi - głównie w soboty.

 

bomba, moje klimaty, moglbys podeslac jakies ciekawe sety?

Jak coś już nagram to wrzucę gdzieś i linkę podeślę.

 

Pierwszy szybki test zrobiony.

Działa przepysznie!!! (obawiałem się głównie wydolności laptopa ale radzi sobie świetnie). :-]

 

Obrazek

 

Pzdr.

serato jakos strasznie pamieci nie pożera :). Pionek spoko, jakies 2 tygodnie temu mialem okazje troche pograc na takim u znajomego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altay ta czarna w kombi to 530dA, uratowala mnie wczoraj bo za wroclawiem w autawecie 2hit combo-padlo turbo i weze od hamulcow zaczely strzelac plynem. Lawete przepialem wlasnie do diesla bo mial hak. A ja bez hamowania toczylem sie do czewy, pod domem hamulec wpadl w podloge ;)

Co do 4,4 i lpg zadnego kwasu nie ma, auto jak auto. W niemcowni "eski" i bmw 6 widuje pod dystrybutorami lpg i sa zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi poprawił dziś humor Landrover który stał od 3 tygodni nie odpalany na mrozie -12 stopni i zasypany 30 cm śniegu . Odpalił od kopa . Gorzej z odkopaniem i obskrobaniem z lodu ale wszystko się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.