Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

:shock: Trzeba będzie jechać dolać wachy, bo ostatnio w grudniu tankowałem :kox:

zazdroszczę, ja co tydzień pełny bak:/

Ciekawe jest to, że różnica w cenie między Ostrowem Wlkp. a Wrocławiem w ramach jednej sieci potrafi sięgać 40gr na litr (na korzyść Wrocka). Jak się zatankuje na takim Lukoilu to nawet i 50gr. Więc pocieszam się pod dystrybutorem zawsze, że za każdym razem oszczędzam jakieś 30pln;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jarekcrx, wiem co czujesz. Też tak miałem, codziennie prawie 50km w jedną stronę do pracy. Teraz w obie strony 7km, do tego co drugi tydzień ruszam auto, bo w pozostałe dni jeździmy kumpla autem.

Kobieta teraz jeździ więcej ode mnie, bo ma 7 km w jedną stronę do pracy i jeździ sama :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu na stacjach BP/Shell ceny oscylują między 5,22-5,27 pln/litr ON.

Benia jest do wyrwania za około 5,11-5,16 pln/litr. Stacji przymarketowych i "U Pana Kazia" nie biorę pod uwagę bo nie wiadomo co tam do baku leci ale cena pewnie jeszcze niższa zarówno za ON jak i benię.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pech chciał, że kobieta w ciąży (z trojaczkami) poszła do banku w dniu napadu.

Dostała 3 kule w brzuch.

Po przewiezieniu do szpitala lekarz mówi:

- Ma pani niezwykłe szczęście, wszystkie dzieci przeżyją.

Niestety nie możemy wyjąć pocisków, dzieci muszą się z nimi urodzić.

Kobieta posłuchała lekarza i urodziła 2 dziewczynki i chłopca bez wyjmowania kul.

Pewnego dnia, po 12 latach, jedna z dziewczynek przychodzi do mamy, trzymając coś w ręku:

- Co się stało córeczko?

- Mamo, robiłam siusiu i coś takiego mi wypadło.

- To tylko kamień córciu. Wszyscy ludzie tak mają, ale już więcej to się nie stanie.

Za chwilę do mamy przychodzi druga córka:

- Mamo, zobacz, robiłam siku i coś takiego mi wypadło.

- Nie martw się córeczko, każdy kiedyś tak ma, ale już więcej nie będzie wypadać.

Nagle słychać krzyk z pokoju.

Mama otwiera drzwi i widzi syna z penisem w ręku.

- Co Jasiu, chciałeś zrobić siku i kamień wyleciał?

- Nie mamo. Waliłem konia i psa zastrzeliłem!

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjscie Festool´a z seriwsu gwarancyjnego ( przyczyna: przegrzany wirnik).

W sumie to nawet nie wiem do konca czy mi to poprawilo humor, bo maszyna mimo ze ma nie caly rok to dosyc malo uzywana byla i juz sa problemy...:) Zobaczymy teraz jak dlugo wtrzyma...

Ogolnie jak czytalem to niby polerki nie do zajechania z tego wzgledu sie na nia zdecydowalem :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ariello01, jak wszędzie - również w takich narzędziach trafiają się czasem felerne egzemplarze. Nic na to nie poradzisz bo przewidzieć takiego felerniaka nikt nie potrafi i dopiero podczas użycia wychodzą różne skify. Oby okazało się, że więcej nie będziesz musiał nic przy niej robić.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.