Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wczoraj jadać spokojnie bo i warunki nie najlepsze trasą S2 czy tez S8 , jadę oczywiscie prawym pasem 110km/h a tu mnie coś dogania i wyprzedza , .... :shock::shock: co to .. to warburg ... leciał ponad 120-130km/h i cały czas sie oddalał.. szkoda że nie miałem jak nagrać filmika . . czasem taki warburg czy trabant jest nie doceniany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły rarytas. Znaleźć nowego Poldolota to niezła sztuka. :-]

 

http://auto-swiat.onet.pl/1-nowy-polone ... -warszawie

 

niezły syf ten polonez :thumbdown:

 

stał wiele lat pod chmurką albo pod drzewem: tak opiniuje po zdjęciach :P

 

nowy polonez z 94 odnaleziony w stodole w okolicach 2012 wyglada sto razy lepiej ( oczywiście wymagał bezdotyku za piątaka )

 

http://forum.fsoptk.pl/index.php?topic=43080.0 polecam zdjęcia podwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

escimo Paranienormalni to ziomki z mojego miasta. Mariolkę widziałem parę razy w sklepie, ale chowa się przed ludźmi. Polecam chodzić na kabarety na żywo, lepsza zabawa. Ja w lutym idę na Bałtroczyka, bilety już są, zobaczymy jak będzie. Polecam Łowcy.B i smile. Ani mru mru też fajnie, ale podczas skeczy nie dodają nic od siebie, wszystko wyuczone na pamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani mru mru też fajnie, ale podczas skeczy nie dodają nic od siebie, wszystko wyuczone na pamięć.

 

No właśnie w lutym mają być w Bydgoszczy, ale chyba odpuszczę. Z tego co słyszałem, to jeśli ktoś na bieżąco ogląda kabarety w TV, to za wiele nowego nie zobaczy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś na bieżąco ogląda kabarety w TV, to za wiele nowego nie zobaczy

 

To się zgadza. Byłem dwa razy, dwa nowe programy i większość była już w telewizji.

 

Byłem na kilku kabaretach i do szczęścia brakuje mi KMN i Hrabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ktm950, ten człowiek od Caro wyciągniętego ze stodoły ma maluchy polonezy duże fiaty w stanie muzealnym. Chyba chce założyć własne muzeum :D

 

z takich innych rarytasów ma poloneza plusa z przebiegiem 2 tysięcy kilometrów 8-)

 

Jaki byłem zdziwiony jak wrzucił fotki z mycia rękawicą CarPro, albo mycia wnętrza szczoteczką Colourlock :ad:

 

Wiem też że jak poleruje te swoje zabytki to okleja taśmą plastiki i do felg używa CG WS :good:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.