Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dokładnie - akurat nie chodzi tu konkretnie o Dacię (jakby to było z forum VW czy GM czy innego to polewka byłaby dokładnie taka sama). Tu chodzi już głównie o komizm tych tuningów. Może niech idą krok dalej i wsadzą tam jakąś dobrą suszarkę do włosów - o wiele mocniejszy nadmuch więc te auta to już w ogóle będa miały takie osiągi, że na tylnych szybach/klapach będzie trzeba montować skrzydła rodem z WRC i takiej np Fiesty Kubicy :D żeby to w niebiosa nie odleciało.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tevenet, dlatego coraz bardziej podoba mi się pomysł mojej dziewczyny, że ona prawka robić nie będzie :mrgreen:

 

Nie wyobrazam sobie zeby moja zona nie miala prawka. Co do mycia, to mysle, ze jesli kobieta nie zrozumie jak jej sie raz powie co i jak to zapamieta, inaczej sobie nie wyobrazam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee pany, to taki dżołk był z tym prawkiem :lol::kox: Widzę po mamuśce jak tatko się męczy z babą bez prawka 8-) Zawsze jak gdzieś sami jedziemy to marudzi na nią i wylewa żale, że jest uwiązany :mrgreen:

Swoją drugą połówkę już nauczyłem, że do lakieru ma się lepiej nie dotykać. Zawsze jak wysiada z samochodu to droczy się ze mną i mówi: rozumiem, że mam tego nie kłaść na dachu? :mrgreen: I oczywiście wszelkie szaliki czy czapki muszę dzierżyć w dłoni i czekać aż się ubierze :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem świadkiem jak na parkingu pan taką oto skrobaczko-szczotką

 

 

Obrazek

drapał zmrożony śnieg na masce swojego czarnego Sabba 93 :lol:

Poza tym kupiłem Rain-x za 12,5 PLN w kauflandzie :-]

 

+1 :D

 

Dziś i u mnie padał cały dzień marznący deszcz i skrobanie szyb było dużym wyzwaniem

 

Jednemu Panu w całkiem nowej Lagunie szło tak dobrze, że nie omieszkał zeskrobać też lód z maski używając najtańszej malutkiej skrobaczki, szacun ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.