Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

zapach sonax bsd poprawił mi humor :dontknow: nie używałem go ponad 4 miesiące

 

U mnie dzisiaj dokładnie tak samo :D Stwierdziłem, że oponki (endurancem) zrobię jutro ;) W dodatku kolejny raz poużywałem sobie niedawno zakupionej (już trzeciej) maszyny - Lare EPL 21. Muszę się przyzwyczaić do mniejszych gabarytów ale pracą nią w porównaniu do SL to niebo a ziemia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo wiaderkowane + aplikacja gyeon q2m + suszenie

 

x0c6.jpg

j3o0.jpg

hnxy.jpg

exoo.jpg

bbi0.jpg

hqg0.jpg

cu9y.jpg

jfva.jpg

 

 

wiele nie widac,ale daje rade dobrze,odprowadzanie wody zworowe i fajna aplikacja - mnie zeszlo 200ml albo i wiecej,ale auto swoj rozmiar ma,a i felgi tez zrobione.

 

cetrun dowodzenia pozwolilo zakodowac cic

 

q37v.jpg

7nn2.jpg

y7ma.jpg

j8g1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem dziś opłukać auto na bezdotyku przy jednej ze stacji BP. Generalnie na myjniach dziś makabreska - średni czas stania w kolejce to jakaś godzinka. Wystałem cierpliwie, wjechałem na stanowisko. Za mną stała jakaś babeczka w Passku Kombi - okazało się, że jakaś twardzielka. :D

Wjechała na stanowisko i nieważne, że kolejka jak fix i każdy wpada, żeby opłukać brykę i leci na jamę. Ta wyjęła sobie gębkę, szampon i dawaj zaczęła sobie pieścić Passka. Po 5 minutach już był dym bo jakiś gość podszedł i ryknął na nią, że we łbie jej się powaliło takie cackanie z autem kiedy takie kolejki do myjni. Ta w odpowiedzi ryknęła jeszcze głośniej i bardziej piskliwie, że sobie będzie myła tak długo jak będzie chciała.

Co zrobić - tępych dzid nie brakuje...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
ryknęła jeszcze głośniej i bardziej piskliwie, że sobie będzie myła tak długo jak będzie chciała.

Co zrobić - tępych dzid nie brakuje...

 

ta cecha charakteru nazywa się asertywnością i jest cholernie przydatna w życiu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ryknęła jeszcze głośniej i bardziej piskliwie, że sobie będzie myła tak długo jak będzie chciała.

Co zrobić - tępych dzid nie brakuje...

 

ta cecha charakteru nazywa się asertywnością i jest cholernie przydatna w życiu :)

 

Dokładnie! :good:

 

Brawa dla dziewczyny, że nie dała się zakrzyczeć :song::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ta wyjęła sobie gębkę, szampon i dawaj zaczęła sobie pieścić Passka.

 

Co zrobić - tępych dzid nie brakuje...

 

A po głębszym przemyśleniu Twojej wypowiedzi to złożyłem wniosek na forum dla moderatorów o ukaranie Cię punktem karnym za Twoją antydetailerską postawę, nie godną forumowicza KA i nie udzielenie wsparcia moralnego, prawej kobiecie w potrzebie :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co innego "nie dać się zakrzyczeć" i "być asertywnym" a co innego być burakiem

 

zasada "szanuje twój czas, a ty szanuj mój"

 

Pewnych rzeczy zakazuje dobre wychowanie i zwykła między ludzka życzliwość i wzajemne zrozumienie. Taka akcja z długim myciem jak była kolejka :thumbdown: Pani chyba nie miała rodzeństwa: rano w łazience 3 minuty za długo i :evil:

 

Większość ludzi z tego forum jak chce uruchomić wiaderka to albo w nocy/jak mało ludzi albo na mało obleganej myjni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, wy tak serio? Manolito77 pisał wyraźnie, że kolejka jak stąd do Radomia i każdy chce opłukać a Eryczek z karniakiem wypada? :shock:

 

Detailing jest spoko, ale:

1. nie na zatłoczonym bezdotyku w przedświątecznym okresie kiedy wiadomo, że "wóz czysty ma być bo co wujek Władek powie"

2. wyciągnięcie gąbki i szamponu to chyba nie detailing?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.