Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

wstaje rano patrze bialo :mrgreen: ciesze sie jak male dziecko ze wieczorem sobie polatam :D niestety przez dzien wszystko stopnialo i drogi suche :/ pojechalem na godzine do galerii wyjezdzam z parkingu i niespodzianka :D bialo wszedzie bialo :D wiec jakies 2h latania po miescie zdecudowanie poprawilo mi humor :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I ja wczoraj zabukowałem sobie mieszkanko :) narazie to dużo dziura w ziemi ale jak dobrze pójdzie na początku 2015 roku będę mógł się wprowadzić do ładniutkiego bloku. Kurcze tyle samo radości z tego ile strachu i wątpliwości czy człowiek dobrze zrobił :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cz@rek, tyle mieszkań nowych stoi pustych, nie było niczego pasującego, że zdecydowałeś się na dziurę?

Mieszkanie już wybudowane oznacza większa cenę (przynajmniej tak jest w Opolu) no i ten developer od którego kupowałem jako jedyny zgodził się zejść z ceny żeby kwalifikowało się do MDMu,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobili mi na osiedlu nową organizację ruchu, wprowadzając ulice jednokierunkowe. Pokazało to ,że ludzie na pamięć jeżdżą, albo nie znają znaków.

 

:-] skąd ja to znam. U mnie było podobnie, sam dobre dwa tygodnie jeździłem pod prąd uliczką (jakieś 150 metrów), znak stał w takim miejscu, że nie miałem możliwości z auta go zobaczyć (tzn miałem taką możliwość ale go nie widziałem). Zauważyłem go kiedyś idąc na nogach do sklepu i jak zapytałem sąsiada od kiedy stoi to powiedział że dobre dwa tygodnie :) miałem dużo szczęścia bo nigdy nie trafiłem na auto jadące z przeciwnej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC ;) siora będzie robiła mała paczkę to mi wrzuci :) ale jakby ktoś chciał to:

 

http://www.bearswaxfactory.co.uk/

 

Tutaj mają takie same ceny a koszt przesyłki też nie zabija. Jak ktoś chce kilka produktów to na bank się opłaci. Aa i kod do zniżki DW75 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sobie pooglądałem dokładniej mój nabytek . Oględziny przed kupnem trwały jakieś 2 minuty, więc nie wszystko widziałem. Ale ogólnie jest cukier - wszystko działa, wszystko proste, nie jest zmęczony, filtry świeże. :):evil::kox:

 

Jakieś trochę lepsze zdjęcie.

 

20131206_173314.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maq, Fajna zabawka :good:

 

Nie ma to jak sobie umyć auto o 12 w nocy przy -2.. Kurde magi chyba by pobiła rekord utrzymywania się na aucie..... zamarzała. Mam nadzieję, że nie narobiłem zbytniego bałaganu na lakierze bo pod spodem był troszke syf z drogi a nie mialem jak spłukać i musiałem namaczać car pro w wiaderku i nia delikatnie spłukiwać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maq, Fajna zabawka :good:

 

Nie ma to jak sobie umyć auto o 12 w nocy przy -2.. Kurde magi chyba by pobiła rekord utrzymywania się na aucie..... zamarzała. Mam nadzieję, że nie narobiłem zbytniego bałaganu na lakierze bo pod spodem był troszke syf z drogi a nie mialem jak spłukać i musiałem namaczać car pro w wiaderku i nia delikatnie spłukiwać :/

Marudzisz od -10 zaczynają się schody :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz od -10 zaczynają się schody

 

Hehe nie marudze :P aż tak źle nie było, ale przez chwile jak mi się magi zaczęła pod rekawicą rozmazywać jak masło i to jeszcze z oporem bo przymarzała to myślałem że do 3 będę się z tym męczył :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.