Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ani olejna ani emulsja. Bardzo mocny chlorokauczuk :kox:

 

i nie było to zrobione ze złości. Kierowca pijany :thumbdown: jechał drogą gdzie malowali pasy dla pieszych potrącił faceta z pędzlem i wjechał w kubeł farby.

 

Farba z samochodu nie schodzi żadnym rozpuszczlnikiem, scansolem, paint removerem niczym. Dodatkowo świeci przy świetle jak pasy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani olejna ani emulsja. Bardzo mocny chlorokauczuk :kox:

 

i nie było to zrobione ze złości. Kierowca pijany :thumbdown: jechał drogą gdzie malowali pasy dla pieszych potrącił faceta z pędzlem i wjechał w kubeł farby.

 

Farba z samochodu nie schodzi żadnym rozpuszczlnikiem, scansolem, paint removerem niczym. Dodatkowo świeci przy świetle jak pasy :lol:

W takim razie szkoda mi tylko gościa który został potrącony i szkoda że tak mało farby wylądowało na aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ktoś, kiedyś na forum pisał, że na kropki z farby do pasów pomaga tylko specjalny rozpuszczalnik, który załatwił sobie od ekipy malującej pasy. Więc na taką ilość pewnie trzeba będzie pogadać z jakąś ekipą malującą, bo łatwo nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś, kiedyś na forum pisał, że na kropki z farby do pasów pomaga tylko specjalny rozpuszczalnik, który załatwił sobie od ekipy malującej pasy. Więc na taką ilość pewnie trzeba będzie pogadać z jakąś ekipą malującą, bo łatwo nie będzie.

 

Akurat znam kilka ekip drogowców i podwieźli mi rozpuszczalnik. Niestety pomaga tylko na jeszcze lepką farbę, a w większości jest ona już zaschnięta. Kierowca zatrzymany na policji, policja porobiła zdjęcia itp. i dopiero auto trafiło do mnie.

 

Odmówiłem usługi z dwóch powodów:

1. nie wiadomo czy kierowcę wypuszczą, a jeśli nie to kto się za to rozliczy

2. niezapłacona robota.

 

 

Kierowcę poinformowałem, że jeśli wyjdzie to może się zgłosić na usługę lakierowania wliczając nowe elementy.

 

[ Dodano: 4 Grudzień 2013, 16:30 ]

 

dzięki, między innymi taki dostałem od drogowców.

 

[ Dodano: 4 Grudzień 2013, 16:31 ]

paluch, Acetonem próbowałeś?

 

tak, mam całą szafę wszystkich dostępnych rozcieńczalników.

 

[ Dodano: 4 Grudzień 2013, 16:32 ]

paluch, to jak masz zamiar to usunąć? :o

 

z szyb to chyba skrobaczką? :-]

 

z szyb zeszło plastikową szpachelką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.