Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dziś zaniosłem wniosek o urlop :-] tak więc jeszcze 3 dni drugiej zmiany dwa dni dyżuru i wracam do pracy w połowie stycznia :D

 

Ja skreślam dni w kalendarzu, ostatni dzień w pracy 20.12 a wracam 7.01.2014 ;) 17 dni a urlopu biorę 7 ;) piękna sprawa, jest cel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaniosłem wniosek o urlop tak więc jeszcze 3 dni drugiej zmiany dwa dni dyżuru i wracam do pracy w połowie stycznia
Ja skreślam dni w kalendarzu, ostatni dzień w pracy 20.12 a wracam 7.01.2014 17 dni a urlopu biorę 7 piękna sprawa, jest cel
Ja biorę 10 dni od 9.12 i wracam 7 albo 13 stycznia, zależy czy mi się nudzić nie będzie no i jeszcze za wczasy pod gruszą kasę dostanę

a musicie się tym tak chwalić i innych wq..iać ?? :zly:

 

 

 

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic wielkiego...plastikowa 50 1.8 Sony...360zł...miała być Minolta 50 1.7, ale jakoś tak wyszło...CZ w odstawkę i zoom w nogach :D

ja mam tą Minoltę i jest miodzio :-] ten soniak to praktycznie minolta ale chyba soczewki w plastiku a nie szkło. stałka to stałka, ale za to głębia ostrości :kox: powala :shock:

 

 

 

 

 

z ciekawości sprawdziłem sobie ceny tych 50mm 1,7 i powiem, że trzymają poziom :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zaniosłem wniosek o urlop tak więc jeszcze 3 dni drugiej zmiany dwa dni dyżuru i wracam do pracy w połowie stycznia
Ja skreślam dni w kalendarzu, ostatni dzień w pracy 20.12 a wracam 7.01.2014 17 dni a urlopu biorę 7 piękna sprawa, jest cel
Ja biorę 10 dni od 9.12 i wracam 7 albo 13 stycznia, zależy czy mi się nudzić nie będzie no i jeszcze za wczasy pod gruszą kasę dostanę

a musicie się tym tak chwalić i innych wq..iać ?? :zly:

;)

Post siwyjac można zaliczyć do rzeczy które mi poprawiły humor :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.