Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przykład, że wyśmiewane przez niektórych LPG ...

Moich znajomych nieco zatkało jak im pokazałem ten filmik.

 

Wystarczy jeden filmik i co poniektórych światopogląd się zmienia (bo nie chcę napisać "łykają jak pelikany") :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, kwestia strojenia auta. Sam osobiście znam gościa, który ma w lagunie większą moc na LPG niż na benzynie i obydwie minimalnie powyżej tego co deklaruje fabryka. Natomiast tutaj może po prostu wraz z wymianą wydechu wyleciał jakiś EGR i przez to solidnie go odetkało. Ale jak nie ma wykresu to nie ma mocy :lol: na filmiku to każdy potrafi tekst dodać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ Humor mi poprawiło, że dostałem oryginalne dywaniki gumowe do Golfa IV :)

 

prezent ?

Czy skąd i za ile dostałeś ? nowe ?

 

Pytam, bo sam szukałem czegoś dobrego w "normalnej" cenie i zakupiłem petex'a - bdb wykonanie, spasowanie ale trochę cienkie - ponoć się wycierają szczególnie pod stopą kierowcy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmigam na padzie :) Bo niestety kierownica, którą posiadam nie jest kompatybilna z GT5 :) Ale jak najbardziej na padzie się przyjemnie śmiga :D Jeśli chodzi o samo Gran Turismo 5 to gra również fajna :) Głównie ze znajomymi przez internety się rozbijamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.