Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

AutoGeek Online, brak porozumienia z administracją plus zadawanie trudnych pytań :mrgreen:

 

Heh, żeby było śmieszniej, to założyłem konto, żeby zobaczyć co tam nawywijałeś. i co? i mi je usunęli :D

ech... stereotyp o tępych amerykanach się potwierdza po części. No bo co może taki user z jakiegoś kraju w Europie wiedzieć o detajlingu, no co? wg. nich - nic. I te teksty o tym, że może źle przygotowałeś powierzchnię :D hah. Osobiście na 2 sekundy się zażenowałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bechcik, mógłbyć to samochód chociażby Automapy aby potem mogli nanieść odwzorowanie budynków.

Obrysy budynków to „owoc” zdjęć satelitarnych bądź z samolotu po przeprowadzonej wektoryzacji…

 

Automapa to „program”… ,mapy dostarcza im Navteq :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bgs, Navteq dostarcza mapy Europy, Polski chyba sami robią - dokładności zgoła odmienne

Masz rację... ,już zapomniałem, iż dostawcą map Polski jest Geosystems.

 

Przekłada to się na pozytywne różnice w przypadku naszego kraju odnosząc do oprogramowania konkurencji...

Zwłaszcza ilości punktów POI... :mrgreen:

 

Precyzując konkretnie... -- Automapa to dzieło firm Aqurat oraz Geosystems.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.