Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nowy wyświetlacz i nowa pancerna obudowa spigen w moim super Galaxy S4 :) Co prawda 800zł mnie ta przyjemność kosztowała ale mam nadzieje, że już wiecej takich wydatków nie bedzie. A i na przyszłość jak wam się wyleje/rozbije wyświetlacz w smartphonie najpierw zadzwonicie do serwisu ile kosztuje a później szukajcie po allegro.. Na allegro ok 700 zł w autoryzowanym serwisie samsunga oryg wyświetlacz z wymiana mnie kosztował 650zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wyświetlacz i nowa pancerna obudowa spigen w moim super Galaxy S4 :) Co prawda 800zł mnie ta przyjemność kosztowała ale mam nadzieje, że już wiecej takich wydatków nie bedzie. A i na przyszłość jak wam się wyleje/rozbije wyświetlacz w smartphonie najpierw zadzwonicie do serwisu ile kosztuje a później szukajcie po allegro.. Na allegro ok 700 zł w autoryzowanym serwisie samsunga oryg wyświetlacz z wymiana mnie kosztował 650zł.

 

którego spigena kupiłeś ? zastanawiam się nad Slim Armor,w s3 miałem Neo Hybrid i była ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal, Slim armor view, ta z klapką i okienkiem na wyświetlacz. Niestety po całym dniu się troszkę zawiodłem... Klapka na początku mocno się zatrzaskiwała a po kilku godzinach już bardzo słabo trzyma... do tego przy wkładaniu tel do obudowy odłamał się ten cienki kawałek nad przyciskami głośności... Jestem delikatnie rozczarowany jakością i kruchością tego plastiku.. No kurde ta obudowa kosztuje 150 zł a nie 30 więc spodziewałem się lepszej jakości... Nie wiem czy tak akurat trafiłem czy wszystkie takie są.. Jestem też ciekawy jak zareaguje sprzedawca na mojego maila z delikatna skargą na ten produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patryczken16, ale serio ta skarga była delikatna hehe :) bez podtekstów ;) Wiem, że to nie wina sprzedawcy, jestem tylko ciekawy jak się odniesie do tej sprawy, raczej na wymiane nie licze bo w końcu ani ja jemu, ani o mi nie udowodni, że wyłamało się to po na prawde delikatnym włóżeniu tel w obudowę a nie jakimś rzucaniu czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbiz, mi bardziej chodzi o to, że tam było miejsce gdzie było cudze mienie. Jakby się komuś w chatę wpakowali i zranili kogoś to nie byłoby ciekawie.

 

Tutaj masz tylko przepaść - w klatce nic by im się większego raczej nie stało? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.