Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pisałem kiedyś, że u mnie w robocie była ekipa z National Geographic i nagrywali program z serii megafabryki, wczoraj była emisja programu :mrgreen:

 

Przyznaje się, że nie oglądałem :mrgreen:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bOIxYFCObVI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnąłem małego kotka :o Miałem co prawda uzupełniać aresnał na zimę, pezot domaga się kilku inwestycji, ale co mi tam, "pierwsze koty za płoty" i w sklepie poszło na pierdołki typu transporter, kuweta ponad 200zł :o

 

Jestem właśnie na etapie poszukiwania małego kotka - wczoraj już znalazłem piękną parkę ale parę minut przede mną już ktoś je zarezerwował... no nic, szukam dalej, jak znajdę na pewno fotkę tu wrzucę bo humor na 100% mi poprawią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humorek poprawiły mi dwie nawet ładne studentki, które na parkingu reklamowały perfumy. Wyjeżdżając podbiegły i zaczęły nawijkę, żeby psiknąć i poniuchać, a potem okazało się, że dostaję perfumy za 149 zł w prezencie z okazji, że chciałem je w ogóle przetestować. Wiedząc, że to jakaś podpucha wziąłem pachnidło i ogień przez parking, a one za mną. Jak oczywiście się okazało, za prezent musiałbym zapłacić 59 zł :mrgreen: Oczywiśce zatrzymałem się i oddałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwyjac, Co? :o

no normalnie !! siedziałem sobie i bawiłem się nożem. i coś tak jakoś... i wbiłem sobie !!

 

[ Dodano: 30 Październik 2013, 18:38 ]

wbiłem, dźgałem, ruszałem...

vgde.jpg

 

a że było mi mało to w ruch poszła wkrętarka...

ns5m.jpg

xi0w.jpg

 

 

młoda będzie mieć radochę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.