Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedawca w salonie powiedział, że Audi celowo zrezygnowało z spryskiwaczy reflektorów i czujników parkowania.

 

Z czujników parkowania to mogli zrezygnować, bo po prostu zrobili taka wersję, ale co do świateł wytyczne te zawiera Regulamin nr 48 Europejskiej Komisji Gospodarczej Organizacji Narodów Zjednoczonych (EKG ONZ).

 

6.2.9. (...) Światła mijania ze źródłem światła o wartości obiektywnego strumienia świetlnego powyżej 2 000 lumenów można stosować wyłącznie w połączeniu z instalacją urządzeń do oczyszczania świateł przednich, zgodnie z regulaminem nr 45. Ponadto, w odniesieniu do odchylenia pionowego, postanowień pkt 6.2.6.2.2 powyżej nie stosuje się.

 

Może mają wartości poniżej 2 000 lumenów :dontknow:

 

czy w takim razie, panowie policjanci nie potrzebują przy kontroli homologowanego miernika, zeby zabrac dowod rej. i wlepic mandat? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Obrazek

 

Szyba, co Ty mi tu że się nie da ? :mrgreen:

 

Aż specjalnie z kosmicznej przelotowej wyheblowałem, żeby cyknac fotkę na pamiątkę :mrgreen:

 

To z konkurencyjnego w sumie klubu.

Noo LPG jest widać i ma -40FK chyba z tego co czytałem

Ale fakt dzięki wygląda fajnie :-]

 

[ Dodano: 10 Październik 2013, 23:42 ]

BTW

 

Coś dla Wujka

 

http://www.adrenalinemotorsport.pl/giel ... a-rok-2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem takie bzdury wielokrotnie na necie, ale na żywo to jednak rozbraja. Zaznaczyłem czerwoną strzałką najciekawszy element tego tedeika spotkanego w Milanówku:

Obrazek

 

może to jakiś organista z kościoła i ćwiczy w drodze do domu... tylko, że piszczałek trochę za mało :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
widziałem takie bzdury wielokrotnie na necie, ale na żywo to jednak rozbraja. Zaznaczyłem czerwoną strzałką najciekawszy element tego tedeika spotkanego w Milanówku:

 

Kierowca to prorok,w końcu grupa VAG poszła w mega wieśniackie wydechy -patrz cztery rury w Superbie czy nowym Golfie R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem takie bzdury wielokrotnie na necie, ale na żywo to jednak rozbraja. Zaznaczyłem czerwoną strzałką najciekawszy element tego tedeika spotkanego w Milanówku:

 

Jak tak patrzę na te strzałkę i Twoja maskę... to ten lakier coś nie ten, tego...by sie chyba :ad: przydało :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.