Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

rickson, bardzo pozytywne, szybciej wszystko działa, wygląd na żywo dużo lepiej niż na fotach, trzeba się trochę przyzwyczaić jak do wszystkich nowinek ale mi się podoba :)

PS. Google Maps działa, Mapy Apple też, więc nie ma strachu do domu trafisz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG, odłączony wczoraj o 23 przy aktualce, a teraz jest 69%. Z rana parę rundek z FF6 i Muscle Run, FB na bieżąco, 3 rozmowy i kilkanaście smsów.

 

Jednak stwierdzam, że jeśli kiedyś 5S to tylko biały. Gryzie mi się to z czarnym obecnie. Co nie zmienia faktu, że system dla mnie bomba. Żałuję tylko, że nie ma panoramicznej tapety, ale to już pewnie w 7.0.1 będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bardzo, u mnie żre baterię.. Teraz już 35%, a raptem wifi i kilkanaście smsów. Fak up jakiś :? Czy to ładne jest, sam nie wiem. Pastelowe na pewno, o. Ja i tak wracam chyba na stare śmieci bo to służy do wszystkiego i do niczego zarazem. mowa o telefonie nie sofcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie paczka do skody przyszła :good:

Na drugi miesiąc, ugadam się ze znajomym ojca i może coś taniej mi załatwi nowe Uniroyal'e Ms Plus 6 165/70/13R :D Jeszcze parę pierdółek do zrobienia jest, ale ogarnie się i auto będzie super :) Lakiernika ogarniętego już mam pochytanego, tylko się umówić na termin i będzie ruda wytępiona ^^ No to na zimę jeszcze pozostało zakupić te Uniroyal'e, odmalować stalówki, kupić dekielki z logo skody i pomalować na czarno ^^

A po zimie ruszy się temat audio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mati mówisz, że Nokia 6310i wymiata? :P

Kiedyś ludzie jeszcze zatęsknią za takimi telefonami ;) Te przynajmniej nas nie szpiegowały w tak dużym stopniu.

Używam go tylko do dzwonienia, jakiejś gierki i smsów. Co nie zmienia faktu, że czasem internet czy fotki się przydają i chyba tego brakowałoby najbardziej.

Do grania - spoko. Ilość gier - jeszcze bardziej spoko. Jakość zdjęć - wystarczająca. Internet - też dobrze, ale oprócz flash'a. Natomiast podstawowe rzeczy właśnie jak dzwonienie czy smsy - słabo. Telefon jak nie widzi Edge to nawet dzwonić nie chce, gubi zasięg. Klawiatura wirtualna nigdy nie zastąpi fizycznej, takiej jak np w BB... Tam to pisanie było poezją. Ciekaw jestem czy nowy soft wyeliminował tą głupią przypadłość, że jak SMS raz się nie wysłał to z automatu wyskakuje wykrzyknik i przycisk z napisem spróbuj ponownie. Przecież nikt nie ma czasu sprawdzać takich rzeczy, kliknąłem raz wyślij i nie zamierzam ponownie :thumbdown: Z tym iMessage też lipa, raz się wyśle, raz nie. Nawet jak nie zaznaczyłeś opcji żeby wysyłał zwykłą wiadomość jeśli tej nie uda się wysłać to i tak robi. Raz wysyła taką, raz taką, a za chwilę nawet dymek starych wiadomości zmienia kolor. To za co ja zapłaciłem, a za co nie? To najlepszy patent, niech ktoś spróbuje zadzwonić do kogoś i podać mu numer który dzwonił do Ciebie, powiedzmy wczoraj --> pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.