Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kuba podrzuć miejscówkę gdzie będziesz się wczasować !! coś ciekawego i rodzinnego ?!

 

Jacek, stacjonowaliśmy w domkach Nemo www.nemokarwia.pl

 

Domki nowiutkie, czyste, właścicielka w porządku. Wyposażenie domków świetne, do morza jakieś 400 metrów.

Co nam się podobało: byliśmy jedynymi mieszkańcami w tym okresie, więc dzieciaki miały cały plac zabaw dla siebie :)

 

Aha! Smakowało mi piwko: Amber Chmielowy i Żywe (niepasteryzowane) ;)

 

Plaża w Karwii bardzo czysta, szeroka!

Niestety spędziliśmy tylko tydzień nad morzem, bo prognoza pogody nas wypędziła...

 

40y0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo uprzejma Pani, która na dodatek ma poczucie humoru i dzwoni już do mnie 3 raz z pytaniem o to czy w końcu zgodzę się u nich pracować(cv zostawiłem rok temu). Zdecydowanie mi poprawiła humor, jutro na rozmowę

 

Dzisiaj do mnie dzwonili z firmy headhunterskiej z propozycją zwerbowania do innego salonu... trzeba się dobrze zastanowić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie lektury książki Clarksona "Wytrącony z równowagi". Rozbawił mnie fragment gdy pisze o myciu samochodu:D " Zachowanie klasyfikowane jako samochodowa pedantria należy do alarmujacych symptomow pogorszenia zdrowia. Wielu samochodowych pedantów kończy jako mordercy!" :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pushkarev90, nie dalej jak przedwczoraj właśnie czytałem ten wątek (niedawno zacząłem czytać tę konkretną książkę).

Co do detailingu/czystości auta miał jeszcze jedno zalecenie - cytuję z pamięci więc może nie być toczka w toczkę jak w knidze:

"Kiedy muchy i inne robale już tak mocno zapaskudzą Ci przednią szybę, że kompletnie nic przez nią nie widać należy wtedy...

...kupić nowe auto." :lol:

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziś a wczoraj. Jechałem z sąsiadem jego służbowym Passatem B7 TDI Bluemotion - generalnie Passek bardzo świeży bo ma niecały rok. Jechaliśmy autostradową obwodnicą Wrocławia. Rozpędziliśmy się do około 170km. Co do przyspieszenia to zbiera się to całkiem przyjemnie (nie wiem którą dokładnie wersję silnika diesla ten sąsiad ma bo nie pytałem), wnętrze wygląda także bardzo przyzwoicie. Jedno mnie zdziwiło - spory hałas w środku. Nie tyle od silnika co od pracy zawieszenia, szumu kół/opon itp. Ucieszyłem się, że mój 10 letni podeszły już pacjent - e39 - przy tej prędkości jest w środku pięknie cichy i nic w kabinie nie słychać co by denerwowało po 5-10 minutach jazdy. Praktycznie dopiero od 200km/h dopiero zaczyna być słychać jakiś pęd powietrza, który daje do zrozumienia, że prędkość jest już niemała. Ogólnie co do tego Passka B7 to odniosłem wrażenie, że Passat B5 FL jakim jeździł przez kilka lat mój brat był jakoś fajniej wykonany i na pewno sporo cichszy przy takich prędkościach. W B7 już się trochę czuje, że księgowi mocno trzymają rękę na działach projektowych. Niby jak się patrzy na deskę tego B7 to jest ładne i ciekawe w odbiorze ale jak się wpatrzeć w te wszystkie tworzywa deski to widać, że to jakieś takie plastikowe...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.