Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

szczepciu, :shock: jaki masz bike ?

 

Rower był pożyczony od sąsiada Austriaka, Merida o taki jak na tej fotce.

IMG_20130905_123240.jpg

 

 

Ogólnie Endomondo mnie trochę "przycieło" na kilometrach, zresztą jadąc po Vaduz, rozglądałem się na lewo i prawo, bo sporo fajnych autek tam jezdzi.(stąd słaby czas:/ ) Eh ten raj podatkowy :D

A w domu w PL mam Krossa Hexagon v3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczepciu, :good:

Jeszcze jak lepsza pogoda była to się przejechałem, żeby coś dłuższego w tym niezbyt udanym sezonie zaliczyć i naprawdę jak nie wykręcisz km w sezonie to nie pociągniesz długo :)

U mnie bardziej płasko niż u Ciebie, a rower też zwykły z ramą stalową i już swoimi latkami i km :)

Beznbsptytu1420u_zpsc874f79b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi o sam ksztalt siodelka dopasowany do tylka jezdzca. Niektore na dlugie trasy sa po prostu niewygodne. Ja staram sie jezdzic pare razy w tygodniu jakies krotkie trasy zjazdowka i za kazdym razem mnie dupsko boli :D Mam jakas deseczke san marco wazaca 200 gram..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już idzie OT, to fakt, czasem jest tak, że poprostu anatomia tyłka nie pasuje do jakiegoś siodła, albo też jest źle ustawione, za daleko odsunięte etc. Jednak będę się upierał, że po "wjeżdżeniu" się nie stanowi to problemu. W czasach mojej "świetności" 60-70 km dziennie nie było wyczynem i dało się po tym siedzieć :kox: , a teraz jak się przejadę do parku to mi tyłek odpada... Siodło to samo tylko się odzwyczaiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzech gosci myjacych na bezdotyku pelnoletniego golfa. 5programow za 4zl.

 

 

teraz mogę to opisać, bo wcześniej pisałem z telefonu...

a więc:

 

Pojechałem sobie spokojnie opłukać auto bo po deszczu wylazły jakieś dziwne szare plamki. Opłukałem auto i wyjechałem ze stanowiska by brykę osuszyć. W tym momencie słyszę jeeeb, buuum, buuum,buum, jeeeb, buuum,buum... czylli młode wilki jadą ;)

Na stanowisko podjechał golf (nie znam się na generacjach) na moje oko już pełnoletni, stuningowany kartonem, szpachlą i kołpakami z Tesco. Wyskoczyło z niego trzech "młodych wilków" i ... to co zobaczyłem później zadziwiłoby nie tylko Chucka Norrisa ale i ekipę z pitstopu F1 :dontknow:

Jeden z kolesi został operatorem przycisków, drugi dorwał się do lancy a trzeci, chyba najbardziej doświadczony a zarazem kierowca bolidu trzymał w dłoniach szczotę. I zaczyna się balet... Operator przycisków zmienia programy, lampki kontrolne sygnalizujące dany program migają jak kolorofon (starsi wiedzą co to a młodzi niech sobie wygooglają) a dwójka pozostałych myje auto. Stałem, patrzyłam i nie wierzyłem swoim oczom, zresztą tak samo jad dwóch innych widzów stojących obok. Chłopaki za 4zł, słownie CZTERY ZŁOTE POLSKIE (czyli około 4minuty) przelecieli przez WSZYSTKIE programy.

Także szacun :good: kurna nie mogę wyjść z podziwu, że oni się tam nie pozabijali, nie zakręcili w te węże z lanc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś biłem rekordy,za 2zł potrafiłem przejść przez 3 programy i wyglądało jako tako,więc nie rozumiem :mrgreen:

Otóż to Kuba -kiedyś :D . Kiedyś 2zł znaczyło 120 sekund mycia a teraz w większości myjni tylko 90 sek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś biłem rekordy,za 2zł potrafiłem przejść przez 3 programy i wyglądało jako tako,więc nie rozumiem :mrgreen:

Otóż to Kuba -kiedyś :D . Kiedyś 2zł znaczyło 120 sekund mycia a teraz w większości myjni tylko 90 sek :/

 

ja wrzuciłem 3zeta to licznik pokazał 160 (czyli 160 sekund), czyli za 4zł to jest 3min i 53sekundy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi poprawił humor dzisiejszy poranek , ponieważ idąc sobie spokojnie , oglądając auta na warszawskiej giełdzie samochodowe na Żeraniu moim oczom ukazuje sie............... Adam Klimek - jestem ciekaw co tam robił :) hehe . :lol: Może szukali nowych aut do programu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj pierwszy raz bylem na gonitwie na sluzewiu :-D pierwszy zaklad za 3 pln na najbardziej walnieta klacz i jockeyke ktora wygladala jak by miala z niej spasc :-D na koncu wielkie zaskoczenie jak wlasnie owa klacz wygrala z duza przewaga :-D trzy dyszki w kieszeni :-D

 

Ta w srodku

cdyj.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tfelek, Było o autograf poprosić :mrgreen:

Też byłem, dekielków nie kupiłem. W moim rozmiarze były tylko od Alfy.

Na Żeraniu robi się coraz bardziej mydło i powidło.

Ale był też akcent "detajlingowy", 2 stoiska z chemią od TENZI.

 

Znalzłem na Allegro ( podobno w idealnym stanie ), komplet za 40 złotych z wysyłką. Mam nadzieję, że nie dostanę ziemniaka. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.