Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

booohal, dużo nie dużo.. no dobra dużo :D ale nigdy tanie zestawy takie nie są :/ A gwint, bo w dobrej cenie znalazłem, a poza tym nie mogłem się zdecydować prokit czy sportline bo umnie coś porąbali w tym eibachu i na prokicie nic nie siada a na sportlinie aż za bardzo.

Jak by ktoś był zainteresowany do siebie to mogę pomóc z ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacyjnie.

Wczoraj poszedłem sobie do "totolotka" sprawdzić kupon. Podaję go Pani w okienku a ona, że trzeba chwilę poczekać, bo sprawdza Panu kupony (Pan stał trochę z boku) - Pani ma w ręku z 15 kuponów i wsuwa jeden po drugim.

Na to ja do Pana: wygrywa Pan coś?

Pan: tak, dzisiaj odebrałem XX tysięcy.

Ja: o, to gratuluję.

Pan: ale wie Pan, trzeba grać grubo, żeby wygrać.

 

Od razu pomyślałem: kto gra grubo wygrać musi :D

 

I cały wieczór już miałem humorek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michała bym rozpoznał ;) A może naawet sam by się wypucował, że wygrał coś i zatankował, zrobił stejdża kolejnego czy tam co się robi jak się wygrywa.

Ale to nie zdrapki, tylko KENO było, co w nie wyczesał ten Pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zdrapki nie liczyłem, były akcje kupowania paczek, duzo Krzyżówek i takich akcji. Ogólnie zwrot jakieś 50-55% nie więcej.

 

Piotruś, się gra się ma, się ma się gra :P Teraz juz tylko czasem jak mniejsza kumulacja kilka kuponów, ale bez większych spinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Lotto to trzeba grać systemem.

Najlepiej mi się gra w Mini. 12 zakładów-15 zł . Wybierasz 12 swoich liczb przy 4 trafionych pewna trójka lub 9 zakładów 11,25zł 11 swoich liczb przy trafieniu 4/11 pewna trójka.

Przykład

1 2 4 7 11

1 2 5 6 12

1 3 4 5 10

1 3 7 8 9

1 6 9 10 11

2 3 4 6 9

2 5 8 10 11

2 7 9 10 12

3 5 7 11 12

3 6 8 10 12

4 5 6 7 8

4 8 9 11 12

Przy 20 zakładach już od 3/11 pewna trójka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Wy tak na poważnie z tymi wszystkimi lotto i inne zdrapki ?

jak już ktoś ma wygrać to wygra i z jednym zakładem ;)

 

Ps. nie dawno padła 6 w Mikołowie i jakoś z miesiąc później pojawił się na drogach Katowic Aventador ;):idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pardi, możesz mi to bardziej łopatologiczne na PW wyjaśnić?

buka, lotto plus to dodatkowa szansa :D dopłacasz 1zł do zakładu, ale masz szanse wygrać 1mln. w skrócie przy zwykłym lotto masz tylko losowanie lotto, a przy lotto plus jest jeszcze jedno losowanie. jeżeli Twoje liczby nie padły w dużym lotku to mogą paść w lotto plus i masz wtedy 1milion. zrozumiale wytłumaczyłem? :kox:

 

[ Dodano: 28 Maj 2014, 23:00 ]

clhseba, ale widzisz, "żeby wygrać trzeba grać" :P ja zazwyczaj codziennie zdrapke za 2zł kupuje. z raz w tygodniu kupie droższą za 5zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam pykam w Kaskadę, chociaż w tym roku lipna passa. Zawsze chybił-trafił, zawsze dwa podejścia i tylko 2zł :)

Z reguły kupon wymieniam na nowy kupon, a jak coś większego wejdzie to dokupuje lotto z plusem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w trakcie - 6 dni jadę na e papierosie bez ani jednego "analoga"

 

To nie rzucanie ;) Acz dużo zdrowsze i smaczniejsze od analogów ;) Ja od 20 grudnia 2012 palę efajki ;) No, nie powiem, aspekt finansowy jest też dość istotny, zwłaszcza że paliłem paczkę dziennie, co przy obecnych cenach daje ~400 zł miesięcznie, a za dobre liquidy płacę ~70 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro przy hazardzie jesteśmy ( :mrgreen: ), to udało mi się ze dwa razy ustrzelić trójkę, raz czwórkę (jedna liczba przesunięta o jedno oczko i była by piątka) i kiedyś kenyo prawie 300 zł :mrgreen:

Gram jak ciotka albo tata przyleci z kuponem żeby dokreślić. Miałem sam puszczać, ale jakoś wolę te 3 zł dać na bezdotyk :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli ktos ogarnia jakas dyscypline mniej wiecej

 

No właśnie, a nie każdy interesuje się sportem. Mistrzem jest w tej dyscyplinie mój ojciec, któremu raz pokazałem zakłady on-line, wyszukał jakieś dziwne ligi jak np hokej w Czechach i mówi o ten zespół 20 lat temu był całkiem niezły i tak obstawiając 8 drużyń zgarnął za 10zł ponad 2000... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.