Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Normalka... Są zęby i są ZĘBY. Nie można wszystkiego wrzucać do jednego wora. Nie ma dwóch takich samych zębów - różne korzenie (kolbowate, zakrzywione, zlane itp itd), różne ustawienie w j. ustnej. Jedne mocniej przymocowane do kości, inne słabiej. No i umiejętności też są ważne. To, że ketonal, antybiotyk to też normalka przy takich ekstrakcjach. To tyle tytułem wstępu.

 

Kama - a ile zapłaciłeś za taki wynalazek? Wiesz, że przy uderzeniu w brodę możesz mieć złamanie kłykcia w stawie żuchwy? Czyli potocznie mówiąc przy zawiasie? Kość się odbudowuje po ekstrakcji. Oczywiście nie jest to tak samo mocna kość, ale nie zostaje też dziura jak po wybuchu.

 

Pozdrawiam lekarz dentysta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed ekstrakcja zęba polecam od siebie wziąć ze 3-5 zabiegów drenażu limfatycznego twarzy, opuchlizna po zabiegu bardzo znikoma, podobnie z bólem. Wiadomo, że średnio pomoże jak się trafi na rzeźnika, ale przy "normalnych" zabiegach pomaga dużo. Pozdrawiam fizjoterapeuta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka - jak się trafi na dobrego dentystę a nie kowala to można bez żadnego strachu siadać na fotel. Ja na słowo "dentysta" dostawałem gęsiej skórki - głównie przez rzeźników z czasów dzieciństwa. Jak parę lat temu musiałem wyrwać 5-tkę to mi brat (technik dentystyczny) polecił dentystkę z którą współpracuje. Drobna, niepozorna babeczka ale robotę robi genialnie. Nie dość, że potrafi znieczulić to co trzeba a nie pół twarzy razem z plecami to jeszcze wie kiedy czasem użyć siły, a kiedy odpowiedniego sposobu żeby nie targać człowiekiem jak kukiełką. Dzięki niej słowo dentysta nie wywołuje już u mnie strachu.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że do Wrocławia taki kawałek, bo mam jeszcze 3 ósemki do wyrwania, przy czym kolejna przez dłutowanie i jakoś po przejściach z pierwszą nie mam się jak w sobie zebrać żeby kolejny raz przez to przechodzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mimo trzy godzinnej traumy mojego dentystę nie mogę nazwać rzeźnikiem,fachowiec znający się na swojej robocie nad wyraz delikatny. Moje zęby są jedyne chyba w swoim rodzaju i dlatego tak długo schodzi mi z wyrywaniem. Pozdrawiam wszystkich uczulonych na dentystów :P:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kama - a ile zapłaciłeś za taki wynalazek? Wiesz, że przy uderzeniu w brodę możesz mieć złamanie kłykcia w stawie żuchwy? Czyli potocznie mówiąc przy zawiasie? Kość się odbudowuje po ekstrakcji. Oczywiście nie jest to tak samo mocna kość, ale nie zostaje też dziura jak po wybuchu.

 

Jakieś 300zł z tego co pamiętam.

 

A o wymienionych przez Ciebie rzeczach pojęcia nie mam ;)

 

Ale po wyrwaniu powiedziała mi, że ósemkę miałem jak koń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wciskaj gaz tak do połowy, póki nie przywykniesz

 

Jasna sprawa. 8-)

 

amg ma jakies specjalne interwały i wymagania?

 

MB 229.5 - chyba, czyli 5W30 lub 5W40 i wymiana co 20 000. U mnie będzie to co roku więc ≈ 3-4k km. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi humor poprawiło zrobienie porządku w budynku gospodarczym ojca.. Czysczenie, malowanie, wynoszenie mnóstwa gratów. Roboty na ponad 12 godzin. Przez kilkanaście lat nagromadziło się tyle niepotrzebnych rzeczy i syfu że cięzko było wjechać autem do środka... Mogłem robić auto tylko z 2 stron tzn boku i przodu/tyłu.

 

Teraz można powiedzieć, że mam profi studio :D jeszcze oświetlenie, coś na posadzkę, jakaś zasłona i można działać. Teraz e60 wchodzi bez problemu i można wokół niego tanczyć tyle miejsca :)

 

 

yhaqc.jpg

wvn7.jpg

 

 

 

A i doszła paczka z powłoką. Niedługo zajmę się ciornym bumierem.

 

 

t86c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.