Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...polskiej motoryzacji...
:lol::lol::lol: abstrakcyjne pojęcie.

Cytując niemiecką minister obrony "... jesteśmy gospodarczą potęgą z motoryzacją na czele, czas wziąć się za armię i angażowanie się w konflikty zbrojne na świecie...".

A My Polacy jak zwykle z ręką w klopie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjeżdzam dziś do domu, a tam znajomy rodziców z USA przyjechał na spotkanie w Polsce 45 lat po maturze i chciał żebym mu nawigację zaaktualizował. Okej, nie ma sprawy. Po chwili wręcza mi karton z butami Nike Mell es suga, myślę sobie, on czyta w moich myślach czy co? Bo akurat miałem kupować nowe buty, stare się rozkleiły i się nie nadawały do biegania, a zawsze chciałem mieć coś lepszego niż buty z lidla :D Mówi tak: ostatnim razem jak byłem, siostrze twojej przywiozłem masę ciuchów, a tobie nic, i trochę głupio mi było więc masz tutaj buty, powinny Ci się spodobać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi poprawil humor lakiernik i jego niemoc przy polerce auta. Zadzwonił i porosil o pomoc, poczta pantoflowa dowiedzial sie, ze czlowiek agarnia te tematy. Nie mógl pozbyc sie hologramow a klient uparl sie, ze w takim stanie nie odbierze auta. Szybko ogarnalem auto tj czarna astra III . A najlepsze jest to, ze lakiernik musial jeszcze dolozyc do polerki ktora mial zrobic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.