Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

MatthewG, panie w urzędzie wiedzą, że najlepsze łakocie od Geniasa :kox:

 

agrestrybnik, właśnie dlatego wzięliśmy obecną. Nowa Aygo jest o wiele bardziej młodzieżowa, nie pasowałaby już kompletnie. A tak tutaj wskoczy i młody, i starszy.

 

Rabat był odgórny od TMPL, ale to też ze względu na brak zamówień i konieczność brania tego co na stoku. W najwyższym spasie były tylko białe i czerwone, i to też w sumie 4 sztuki. Rabatu wyszło w sumie 5200, więc pokaźnie przy całkowitej cenie autka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflektor paruje, bo się pewnie jeszcze nie ułożył :mrgreen: A za dwa lata powiedzą, że chyba się już nic nie ułoży ale, że po gwarancji to już nie ich problem ;)

Swoop jak czytałem, to w podświadomości sobie dopisałem

"trzasnąć obrotami przed wejściem" w sensie obrotami w tym bolidzie czerwonym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co to zależy jak leży :)

Prawda jest taka, że zarobek na aucie nie jest wielki nieraz, ale za to na serwisach sobie odbijają :) Im dłuższa gwarancja, tym więcej kasy od ciebie wyciągną.

A tak np chyba VW możesz wykupić do 5lat gwarancję przedłużoną, ale jeszcze musisz zapłacić. A dla nich to złoty interes. Czemu KIA ma 7lat gwarancji tak szumnie wszędzie ogłaszane :)

Nie mówię, że gwarancja jest zła, mieć ją trzeba i warto jak jest okazja, ale są i minusy tego wszystkiego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wiadomo, wszyscy mniej lub bardziej, żyjemy wojenką którą próbuje ostatnio wywołać najdzikszy naród Europy.

 

Mnie rozbawił dzisiejszy news:

Światowe media informują natomiast, że mieszkańcy Państwa Środka pragną przejąć tereny w południowo-wschodniej Rosji, ponieważ potrzebują surowców, które występują w Kraju Nadmorskim na Władywostoku. Od lat 90. XX wieku na wyżej wymienione tereny napływa ogromna ilość Chińskich obywateli, często nielegalnie. Świadczą o tym dane statystyczne, ponieważ w 1997 roku w tym rejonie zamieszkiwało 250 tys. chińskich obywateli. Pretekstem Rosji do przejęcia Krymu była ochrona mniejszości rosyjskiej na terenach Ukrainy. Teraz ten precedens będą mogły chcieć wykorzystać Chiny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś mega poprawa humoru ! :D znalazłem przez przypadek dojście do chłopka który pomoże odbudować mi od postaw kończącą żywotu skrzynie w moim wozidle.

Temat ciężki do ogarnięcia bo znaleźć taka skrzynie na rynku wtórnym w stanie nie agonalnym graniczy z cudem, a tutaj okazało się że gość jeździ w rajdach Astra Gsi i zna te auta od podszewki i pomoże mi poskładać od nowa skrzynie, a każdy kto chodź raz się za to zabrał wie że ustawianie luzu na łożyskach w skrzyni nie jest prostą sprawą.

Przy okazji wyląduje krótkie przełożenie główne :D więc będzie jeszcze szybciej do 'setki' już się doczekać nie mogę kiedy w końcu znów będę mógł pojeździć normalnie nie bojąc się ze pogubię wałki ze skrzyni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.