Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie chce byc pesymista, ale te przeglady rejestracyjne i sprawdzanie tlumienia maortyzatorow to mozna miedzy bajki wlozyc :) Sami pracownicy Ci powiedza, ze przyjezdza gosc z wylanym amorem i pokazuje ok wartosci, a przyjezdza ktos z nowymi tydz temu zalozonymi i pokazuje 50% . Tak wiec no , nie sugerowalbym sie tym w ogole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na cięknącym amortyzatorze miałem 66% ta jak na całej reszcie. a, że pompuje dość mocno opony to gdybym spuścił do fabrycznego ciśnienia to pewnie miałbym z 75% :lol:

 

kamilgt, obejrzeć czy nie ciekną już, zabujać karoserią. sprawny amortyzator powinien po 1bujnęciu ustabilizować auto. z tym, że takie testy to Ci pokażą czy amortyzatory jeszcze żyją, a nie jak bardzo są zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, żeby jeszcze trafili na środek to by dało radę to zamaskować jakimiś dalszymi elementami pakietu black a tak?

 

Pod maską pewnie najtańsza instalacja, a tak na prawdę to tuning po polsku czyli zwykłe 1.6 z bodykitem od ST.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, chyba ciut nagiąłeś że Jays to "inna liga" od Sennków. Co miałeś wcześniej za model? CX 300?

 

Co by nie był offtop.

Dziś humor poprawił pierwszy dzień na kursie sternika motorowodnego, jutro pierwsze pływanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotr13, chyba ciut nagiąłeś że Jays to "inna liga" od Sennków. Co miałeś wcześniej za model? CX 300?

quote]

 

Według mnie są lepiej wykonane. Miałem CX 300, i potem 2 x CX 200. Każde miesiąc lub dwa po upływie gwarancji się psuły, najcześciej przestawała grać jedna ze słuchawek. Wykluczam, że to podróbki bo nie były zamawiane w internecie.

 

Jak dla mnie porównując CX 200 i Jay's One ( prawie ta sama cena ), to Jay's jak narazie grają lepiej. Ale to tylko moja subiektywna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.