Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

danielek., mam parę takich kwiatków, na Tempo też zwróciłem uwagę :mrgreen: Plus pani machająca t-cutem czarny lakier, efekt też mam na foto :mrgreen:

 

T-cut pół biedy zwróciłeś uwagę czym machała ? :lol:

Podobno drugi odział mają na ul.Ząbkowskiej na terenie zakładu produkującego wódki,trzeba się tam wybrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje zakupu :P ogólnie w tych autach podoba mi się tylko mordka, a tył i środek jakoś nie przemawia do mnie bo takie jakieś no....gołe jak dla mnie :o ale nie odbieraj tego jako złe słowa to tylko moja subtelna opinia :P

A tak w ogóle to szybko auto kupiłeś tzn nie tyle co kupiłeś a znalazłeś...ja jak szukam auta dla siebie to troche czasu musi minąć, bo po pierwsze musi mnie auto jakoś urzec na zdjęciach a później na żywo i przeważnie mija jakie 3/4 tyg :D Ale to może przez to że nie mam szczęścia ogólnie jeśli chodzi o zakupy, usługi itp :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszło - biały kruk, cieszę się jak dziecko :)

 

Valeo 801350 do Alfy 155 V6 - normalnie cena pomiędzy 1100,00 - 1400,00 zł.

Na Allegro pojawiły się dwie sztuki (wyprzedaż Valeo) w cenie poniżej 400,00 zł :)

valeo04.jpg.480c634f81c8763ff5982d9b74214c9e.jpg

valeo03.jpg.8b48e60ccf2c90ad3d7638112bc0bdb7.jpg

valeo01.jpg.bc9334da49367404d3281e962c639aa2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawił mi dziś świeżo nagrany secik. Taki tam wieczorno-wiosenny pykacz:

 

https://soundcloud.com/manolito77/house ... o-3#t=0:01

 

Nie wiem kto to nagrywał ale ma dużo do nauki w kwestii miksowania - albo się beat rozłazi podczas przejść, albo się linie melodyczne nakładają na siebie i wychodzi kakofonia albo niewłaściwie używane są wysokie/średnie/niskie tony przy miksowaniu. Takie dj-skie raczkowanie, również ze względu na dobór numerów do seta. Nie poprawia humoru :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na parkingu pod kaufem na osiedlu, dzis udalo mi sie zerknac na tabliczke info budowy - bedzie myjnia, coprawda nie wiem jaka etc, ale licze na jakis bezdotyk :D Pora chyba zaczac zbierac na 2 zamykane wiaderka i reczna pianownice :D

 

pod którym kaufem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzejowice , tuz obok Wislickiej , niedaleko stacji LOTOS etc .Juz tydz/ dwa temu wydzielili tam jakis plac budowy i zdarli kostke ( parking w tej czesci zawsze byl pusty , poprostu nawet w szczycie nie bylo aut zeby to zapelnic ) . Ktos madrze pomyslal nad zagospodarowaniem tego i oto powstanie myjnia. Patrzac na oblężenie tej myjni na hmm Bohaterów Wrzesnia ? przy PKO ? to mysle, ze moze to byc naprawde trafiony pomysl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

jakiś czas temu wysłałem maila do wydziału ruchu drogowego policji w sprawie wyprzedzania z prawej strony na autostradzie. Dostałem odpowiedź, która potwierdza moje przypuszczenia "Autostrada do droga posiadająca dwie jezdnie jednokierunkowe czyli wyprzedzanie z prawej strony jest

dozwolone."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.