Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło HUMOR ??


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jedna z pozycji na liście w biurze rzeczy znalezionych:

|Torba na kółkach z zawartością :

- radio samochodowe bez panelu JVC

- radio samochodowe Sony XR5800R

- młotek do rozbijania szyb

- filtr oleju

- łącznik stabilizatora

- okulary przeciwsloneczne z radiem"

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.10-12szt.- cala paleta... teraz jestem ciekaw jak podlaczyc piannownice,bo np.ta Monello ma gwint,a w Parkside lance mocowane sana zasadzie "wloz,przekrec 90 stopni i gotowe"

w innym wątku Kama pisze, że do tej myjki podłączył PA z przejściówką na lavora...

To powinno załatwić sprawę... ewentualnie tu masz komplet...

sam mam od nich pianownicę i jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w innym wątku Kama pisze, że do tej myjki podłączył PA z przejściówką na lavora...

To powinno załatwić sprawę... ewentualnie tu masz komplet...

sam mam od nich pianownicę i jest :good:

 

:good::good:siwyjac :good::good: jesteś wielki - o taka odpowiedź mi chodziło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

A ja dziś byłem na stacji kontroli pojazdów.

I jak zobaczyłem dzisiejszą pogodę za oknem, to byłem zły, że wyczyszczone auto zaraz się zbrudzi i nikt nawet nie zauważy, że przyjechałem czystym, ale w sumie mocne opady okazały się zaletą...

Diagnosta wsiadł do auta, uruchomił wycieraczki i pyta co ja mam na tej szybie, że ta woda tak ucieka :-]

TGG akurat leży - napisałem mu karteczkę gdzie można kupić ;)

 

A potem jak ja już siedziałem w aucie, to zauważył jak się woda na lakierze zachowuje.

I skomentował: nie tylko szyb, ale całego tego auta ta woda się jakoś nie trzyma.

A przy wypisywaniu dokumentów (teraz dodatkowo dają kartkę z potwierdzeniem wykonania badania, na której jest wpisany przebieg), jeszcze dodatkowo skomentował: "to jak mucha usiądzie na tym aucie, to sobie nogę złamie" :mrgreen:

A mi się wtedy przypomniało, że rzeczywiście miałem podobną sytuację - biedna biedronka próbowała chodzić po szybie i ciągle spadała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Humor poprawiony masakrycznie - o 10:45 na świat przyszła moja druga córeczka :) Jeszcze trochę i będzie miał kto czyścić felgi :)

 

Gratulacje! I zdrówka ;)

 

Mi humor poprawił fakt, że po przesiadce z fordowskiego oleju na valvoline'a olej nie ucieka z bagnetu, jest git!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.