Skocz do zawartości

Oprysk na komary


Rekomendowane odpowiedzi

Czy stosował ktoś jakieś opryski na komary przy domu?? Czasami się nie da wysiedzieć tyle tego lata i myślałem właśnie czymś popryskać teren wokół domu. Używał ktoś i zna jakieś sprawdzone środki do tego celu?? Oczywiście w miarę bezpieczne bo i dzieci nieraz są i psy cały czas biegają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pryskałem i polecam środek Dursban. Polecił mi go znajomy rolnik, nie jest typowo na komary tylko na wszystkie owady. Dodatkowo gazuje więc wybija to dziadostwo dokładnie. Jedyny minus to, że pryskasz na wieczór i w nocy lepiej zamknąć okna z powodu tego gazowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość zamknąć pupila na noc np w garażu to bym tak zrobił na wszelki wypadek.

 

 

Ten Hard killer kosztuje prawie 200 zł za 1l.... Dursban 200 27 zł za 1l a Dursban 480 ok 67 zł za 1l więc różnica w cenie jest spora, a w działaniu nie jestem przekonany żeby czymś się specjalnie różniły. Wydajność dursbana też jest bardzo duża.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem ze komarzyska sa MEGA wkurzające, ale oprysk zabijający wszystkie owady nie jest fajny. Wlasnie dlatego, że killuje wszystko jak leci, razem z owadami pozytecznym jak np. pszczółki. Dlatego wspomnijcie na Maję i Gucia i jeśli nie ma absolutnej konieczności to wstrzymajcie się z tego typu chemią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem problem po zalaniu piwnicy. Nie dało się do niej praktycznie wejść bo komarów były miliony. Każdy ruch powodował, że robiło się wręcz ciemno. Użyłem środka bagosel firmy bros. Dzień po spryskaniu w piwnicy chodziło się po "dywanie" z martwych komarów. Baaardzo długo nie było ani sztuki :) Cenowo wychodzi dość drogo, ale był w leroyu dostępny od ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiem ze komarzyska sa MEGA wkurzające, ale oprysk zabijający wszystkie owady nie jest fajny. Wlasnie dlatego, że killuje wszystko jak leci, razem z owadami pozytecznym jak np. pszczółki. Dlatego wspomnijcie na Maję i Gucia i jeśli nie ma absolutnej konieczności to wstrzymajcie się z tego typu chemią.

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.