Skocz do zawartości

Jak trafilem na to forum.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kupiłem czarnego golfa, nie posiadam garażu - wszystko jasne :) a i jeszcze kolega Bio na forum golfa wrzucił relacje jak ogarniał swoją czerwoną czwórkę i używał do tego jakiś dziwacznych kosmetyków mniej znanych marek - przynajmniej wtedy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie było podobnie jak u kolegi pardi

Brat czytał, zrobił małe zamówienie (jakieś DC2, Colli 476..) i powiedział, żebym sobie na guglu wstukał "kosmetyka aut".

No i ja wstukałem, odpaliłem i zostałem :)

Teraz brat "pożycza" ode mnie różne siuwaksy, bo u niego arsenał za bardzo się nie zmienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega, od którego też nabyłem auto zajmował się autodetailingiem, w garażu miał naklejki klasyków z adresem showcarshine.pl - najpierw tam zajrzałem, a później szukając informacji o produktach znaleznionych na scs natrafiłem na to forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nocce zacząłem się zastanawiać, czym zabezpieczył lakier niemiec od którego kupiłem samochód, bo się takie kropelki robiły i się nie brudził za szybko.

Stwierdziłem, że musi być jakiś lepszy wosk niż te z marketu/stacji benzynowej i trafiłem najpierw na sklep Car-Spa i Zymola Royale, a potem tu. Bo jednak cena Royala do mnie nie przemawiała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odkąd pamiętam miewałem Sonaxy na półce w garażu, ale 2 lata temu o tej porze sam nawet nie wiem jak ale wpadłem na pomysł wyszukiwania czy można coś więcej i lepiej zrobić przy aucie :P

 

wszedłem na Allegro i posortowałem chemię po cenie :P i tak trafiłem na ofertę Mariusza z showcarshine'a tam, a z tamtąd na jego ofertę na forum Skody Octavii - zrobiłem pierwsze spore zakupy, a wśród nich była bonusowa nalepka KA i tak o to znalazłem się też tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.