Skocz do zawartości

Carlack Glass Finish Sealant & Aqua Repellant 250ml


Sabat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Nie wiem czy zmienił się skład obecnej wersji, ale przy starej, info producenta co do aplikacji było następujące:

Aplikujemy za pomocą papierowego ręcznika. Pozostawiamy do wyschnięcia na 10-15 minut. A następnie zwilżamy lekko szybę wodą z atomizera i polerujemy pozostałości.

 

Używam starej wersji sprzedawanej w komplecie z cleanerem do dziś i aplikacja jest banalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba każdą NW najlepiej się poleruje wilgotną MF, ale to chyba wpływa negatywnie na trwałość powłoki.

 

Nie ma też co przesadzać z płaczem nad trwałością. Polerowanie NW wilgotną MF czy zauważalnie obniży jej trwałość? W zamian dostajemy łatwiejszą/przyjemniejszą pracę - docieranie niż suchą MF. Raz na 1,5-2 miechy można nakładać NW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz na 1,5-2 miechy można nakładać NW :)

 

Myślę, że ten produkt wytrzyma dużo dłużej na szybie.

 

Ja przeprowadziłem test bez czyszczenia szyby cleanerem i IPA i trzyma się bardzo dobrze :good: (dla własnych obserwacji)

 

Aplikacja przebiegała z ciekawości w pełnym słońcu, ścieranie po ok. 10 minutach.

Produkt oczywiście stawiał chwilowy opór, ale dzielnie się poddał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj udało mi się co nieco nagrać.

Konkluzja jest taka że jak pada to nie ma problemu przy mżawce muszą się zrobić większe krople, filmik zmieniłem i podmieniam

 

od 1min 20sek widać jak działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test wykonany, materiały są, ale nie ogarniam narazie edycji takiej rozdzielczości filmów jakie nagrywam :D 720p 120kl/s, (After Effect, Sony Vegas i Pinacle Studio, nie dają rady, jutro zobaczę jak się spisuję Magix niby tylko on jest w 100% kompatybilny z GoPro)dziś pierwszy deszcz i byłem pod mega wrażeniem, przy średnim deszczu krople startują od 40km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nakładałem w środę na wszystkie szyby. Docieranie bezproblemowe zwilżoną fibrą. Wczoraj padał deszcz w Lublinie. Przy prędkości 60 km/h krople juz uciekają, a przy 80 km/h jest bajka. Boczne suche po chwili. Produkt :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu udało się nałożyć na szyby Carlacka :good:

 

wydajność : 10/10 (zużyłem może z 10ml na wszystkie szyby, a ja wszystko kładę grubo :mrgreen: )

aplikacja : 10/10 (po 1-2 strzały wody z małego triggera na szybę i ścieranie szło banalnie)

działanie : X/10 (czekam na deszcz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie po psiknięciu wodą łatwiej się dociera, dzisiaj zrobiłem test na tylnej szybie i bopcznych .

Posmarowałem i poszedłem do domu, po 3h wróciłem i próbowałem docierać. Oj ciężko było.

Wystarczył strzał z wody i bez problemu.

Testy oczywiście trwają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.